Filma veidota ukraiņu un krievu valodā ar latviešu subtitriem un diktora tekstu.

Pirmizrādi piedzīvo Jāņa Vingra filma par brīvprātīgajiem, kuri palīdz Ukrainas armijai 3

Ziņas
2016. gada 9. martā 11:03
Šovakar kinoteātrī "K.Suns" pirmizrādi piedzīvos režisora Jāņa Vingra dokumentālā filma "Volontieri", kas vēsta par diviem brīvprātīgajiem, kuri palīdz Ukrainas armijai austrumu frontē, liecina kinoteātra informācija.

Filma ir uzņemta 2015.gada jūnijā, augustā un oktobrī Ukrainas teroristiskās operācijas zonā (ATO). Filmas mērķis bija parādīt brīvprātīgo bezprecedenta palīdzību, varonību un pašaizliedzību Ukrainas karā pret krievu agresiju Donbasā.

"Lai arī šis ir tikai mazs pilieniņš kā pretstats krievu propagandas jūrai, bet es ticu, ka "Volontieri" spēj pasaulei pastāstīt par īstu karu Ukrainā," pauž filmas režisors.

Pirmizrādē bez filmas veidotājiem Vingri un uzņēmēju Renāru Sproģi, kurš ilgi pirms filmas sākšanas nodarbojās ar Latvijas palīdzības nosūtīšanu Ukrainas armijai, piedalīsies arī paši filmas varoņi - brīvprātīgais Ivans Borduns un Rodions Grigorjans.

Speciāli šai filmai komponists Andris Vilcāns, kurš dzīvo ASV, uzrakstījis mūziku - fantasmagoriskas skaņas, kas papildina filmā notiekošo.

Filma veidota ukraiņu un krievu valodā ar latviešu subtitriem un diktora tekstu.

LETA / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 155
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 52
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 10