Filma veidota ukraiņu un krievu valodā ar latviešu subtitriem un diktora tekstu.

Pirmizrādi piedzīvo Jāņa Vingra filma par brīvprātīgajiem, kuri palīdz Ukrainas armijai 3

Kultūra
2016. gada 9. martā 11:03 2016. gada 9. martā 11:03
Šovakar kinoteātrī "K.Suns" pirmizrādi piedzīvos režisora Jāņa Vingra dokumentālā filma "Volontieri", kas vēsta par diviem brīvprātīgajiem, kuri palīdz Ukrainas armijai austrumu frontē, liecina kinoteātra informācija.

Filma ir uzņemta 2015.gada jūnijā, augustā un oktobrī Ukrainas teroristiskās operācijas zonā (ATO). Filmas mērķis bija parādīt brīvprātīgo bezprecedenta palīdzību, varonību un pašaizliedzību Ukrainas karā pret krievu agresiju Donbasā.

"Lai arī šis ir tikai mazs pilieniņš kā pretstats krievu propagandas jūrai, bet es ticu, ka "Volontieri" spēj pasaulei pastāstīt par īstu karu Ukrainā," pauž filmas režisors.

Pirmizrādē bez filmas veidotājiem Vingri un uzņēmēju Renāru Sproģi, kurš ilgi pirms filmas sākšanas nodarbojās ar Latvijas palīdzības nosūtīšanu Ukrainas armijai, piedalīsies arī paši filmas varoņi - brīvprātīgais Ivans Borduns un Rodions Grigorjans.

Speciāli šai filmai komponists Andris Vilcāns, kurš dzīvo ASV, uzrakstījis mūziku - fantasmagoriskas skaņas, kas papildina filmā notiekošo.

Filma veidota ukraiņu un krievu valodā ar latviešu subtitriem un diktora tekstu.

LETA / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 41
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 32
Pievienot komentāru