Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Jau desmito gadu notiks LELB basketbola turnīrs 3

Novadu ziņas
2016. gada 9. martā 11:44 2016. gada 9. martā 11:44
Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas basketbola turnīri ir kā svinības, kas notiek jau kopš 2006.gada. Katru gadu LELB turnīrs notiek kāda no Latvijas pilsētām. Šogad desmitgades atzīmēšana notiks 16.aprīlī, Talsos - Talsu 2. vidusskolas Sporta hallē, kas arī bija pirmie LELB Basketbola turnīra organizatori.

Turnīrā piedalās draudžu komandas, to vadītāji un mācītāji, kā arī draudzes locekļi un pilsētas iedzīvotāji, kas mīl basketbolu. Plānots, ka šajā turnīrā piedalīsies 12 komandas. Līdz šim titulētākās ir Talsu draudzes un Balvu draudzes komandas, bet Rīgas Ģertrūdes komandu var uzteikt par lielu azartu, piedaloties visos turnīros un ar katru gadu kļūstot arvien spēcīgākiem.

Ja vēl neesi pamanījis savā baznīcā LELB Basketbola turnīra plakātu, un ir vēlme piedalīties, veidojot draudzes komandu, aicinām sazināties ar turnīra organizatoru Andi Ķīviču (andis.kivics@gmail.com).

Uz tikšanos Talsos, 16.aprīlī!

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 22
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 28
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 32
Pievienot komentāru