Prognozes par auksto gaisa masu trajektoriju pagaidām vēl ir mainīgas.

Līdz ceturtdienai laika apstākļi nemainīsies, bet pēc tam kļūs aukstāks

Ziņas
2016. gada 14. martā 08:49
Līdz ceturtdienai laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies, bet nedēļas nogalē pie mums sāks ieplūst arktiskas gaisa masas un kļūs krietni aukstāks, liecina prognozes.

Pirmdien visā Latvijā brīžiem gaidāmi nokrišņi - gan lietus, gan sniegs, bet turpmāk līdz ceturtdienai būtisku nokrišņu nebūs, taču debesis bieži klās mākoņi. Katru dienu kādā reģionā parādīsies saule. Valdošie būs lēni līdz mēreni ziemeļrietumu vēji.

Gaisa temperatūra līdz ceturtdienai naktīs būs -2..+3 grādi, trešdienas rītā vietām līdz -4 grādiem, bet dienās +2..+7 grādiem, ceturtdien Kurzemes centrālajā daļā un Zemgalē vietām līdz +9 grādiem.

Piektdien Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, aiz kuras Baltijā ieplūdīs aukstas arktiskas gaisa masas. Līdz ar to nedēļas nogalē gaisa temperatūra pazemināsies, brīžiem gaidāms sniegs, taču bieži uzspīdēs arī saule.

Gaisa temperatūra piektdien gan dienā, gan naktī būs ap -2..+3 grādiem, bet brīvdienās naktīs tā pazemināsies līdz -3..-8 grādiem, vietām piekrastē ap nulli, bet dienās -2..+3 grādi.

Prognozes par auksto gaisa masu trajektoriju pagaidām vēl ir mainīgas, pastāv iespēja, ka aukstums, kas sāksies nedēļas nogalē, Latvijā var saglabāties aptuveni nedēļu un naktīs sals brīžiem sasniegs -10 grādu.

BNS/Foto: Agnese Gulbe/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 24
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 52
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 10