"Swedbank" bankomāts Pilsrundālē bija viens no tiem 16 bankomātiem, kurus pagājušajā gadā "Swedbank" uzstādīja novados, kuros nebija nevienas bankas bankomāta.

Pilsrundālē garnadži no veikala izrauj bankomātu un tiek pie nelietojamas naudas 7

Ziņas
2016. gada 14. martā 19:02
Šorīt ap plkst.03.30 Pilsrundālē ir noticis uzbrukums "Swedbank" bankomātam, kas atradās SIA "Bauskas tirgotājs" veikala telpās, informēja "Swedbank".

Veikalam tika izsista loga vitrīna un ar troses palīdzību, kas piestiprināta pie automašīnas un apjozta ap bankomātu, aparāts tika izrauts no stiprinājuma. Bankomātā bija tintes aizsardzība, kas ir nostrādājusi līdz ar to nauda nekur nav derīga un izmantojama. "Swedbank" bankomāts Pilsrundālē ir neatgriezeniski bojāts, šobrīd tiek veikti zaudējumu aprēķini.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (VP ZRP) informē, ka par šo faktu VP ZRP Bauskas iecirknī ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Sakarā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu, policija lūdz atsaukties  aculieciniekus.

"Swedbank" bankomāts Pilsrundālē bija viens no tiem 16 bankomātiem, kurus pagājušajā gadā "Swedbank" uzstādīja novados, kuros nebija nevienas bankas bankomāta. Iniciatīva tika īstenota "Swedbank" izstrādātās Latvijas reģionu attīstības programmas ietvaros. Pēc konsultācijām ar Rundāles novada domi, tiks lemts par jauna bankomāta uzstādīšanu.

Visi "Swedbank" bankomāti ir aprīkoti ir vairākiem drošības elementiem. Viens no tiem ir nenomazgājamā tinte. Tā ir pasaulē pārbaudīta papildu aizsardzība pret bankomātu zādzības vai uzlaušanas mēģinājumiem. Proti, pie jebkura nelikumīga mēģinājuma piekļūt bankomāta saturam nauda tiek sabojāta ar speciālu nenomazgājamu tinti un vairs nav izmantojama. Tādejādi zūd jēga pat mēģināt zagt vai uzlauzt "Swedbank" bankomātus, norāda banka.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 64
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 13
  • 100 islāmticīgās lakatos sastājas uz Vestminsteras tilta Londonā 19