Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Koens aizgāja no filmas 2013.gada jūlijā. Tolaik medijos izskanēja baumas, ka aktierim radušās domstarpības ar "Queen" dalībniekiem, kuri iesaistījušies kinolentes veidošanā.

Saša Barons Koens atklāj, kāpēc atteicās no Fredija Merkurija lomas

Kultūra
2016. gada 14. martā 19:22 2016. gada 14. martā 19:22
Britu komiķis Saša Barons Koens atklājis iemeslu, kāpēc atteicies no leģendārā dziedātāja Fredija Merkurija lomas biogrāfiskā filmā, ziņo britu laikraksts "The Guardian".

Koens intervijā ar amerikāņu radio personību Hovardu Sternu sacīja, ka aizgājis no filmas tāpēc, ka vēlējies patiesi attēlot Merkurija hedonistisko dzīvesveidu, taču grupas "Queen" dalībnieki vēlējušies lielu daļu filmas veltīt savu panākumu atspoguļošanai.

"Viens no grupas dalībniekiem, kura vārdu neatklāšu, teica, ka tā ir lieliska filma, jo tās vidū notiek aizraujoša lieta," stāsta Koens. "Es jautāju, kas tad notiek filmas vidū? "Fredijs nomirst," viņš teica. Tad es pajautāju, kas notiek filmas otrajā daļā. Viņš atbildēja, ka mēs redzam, kā grupa gūst arvien jaunus panākumus."

"Es viņam atbildēju, ka neviens negrib redzēt filmu, kuras vidū galvenais varonis nomirst no AIDS, bet pēc tam jāskatās uz grupas nākotni. Ir tik daudz fantastisku stāstu par Frediju Merkuriju. Puisis bija nevaldāms! Klīst nostāsti par punduriem, kuri ballītēs staigāja ar kokaīna paplātēm uz galvas," teica Koens.

Taču atlikušie "Queen" dalībnieki neesot vēlējušies tos atklāt, sacīja Koens. "Viņi gribēja pasargāt grupas reputāciju," uzsver 44 gadus vecais aktieris.

Koens aizgāja no filmas 2013.gada jūlijā. Tolaik medijos izskanēja baumas, ka aktierim radušās domstarpības ar "Queen" dalībniekiem, kuri iesaistījušies kinolentes veidošanā.

Novembrī kino vietne "Deadline" vēstīja, ka scenārists Entonijs Makartens pārveidojis filmas sižetu. Domājams, ka filmā galveno lomu spēlēs britu aktieris Bens Višovs.

"Queen": "Bohemian Rhapsody" - video:

 

LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 14
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 16
Pievienot komentāru