Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vīrietis bijis manāmā reibuma stāvoklī un kļuvis agresīvs, sācis vicināties ar rokām un kājām, tādēļ pielietoti speciālie cīņas paņēmieni, lai viņu savaldītu. (Foto: LETA)

Liepājā pēc sievietes piekaušanas vīrietis no policistiem slēpjas skapī 9

112
18. maijā 11:10 2018. gada 18. maijā 11:10
LETA
Liepājā kāds vīrietis, kurš kopīgas alkohola lietošanas laikā piekāvis sievieti, no policistiem paslēpies drēbju skapī, informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Aizvadītajā naktī ap plkst.0.30 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, par to ka kādā dzīvoklī Liepājā, Talsu ielā, notiekot konflikts. Policistus ārpusē pie ēkas sagaidījušas vairākas personas, norādot, ka ka pie viņiem vērsusies piekauta sieviete. Bija redzams, ka viņai ir nodarīti miesas bojājumi.

Cietusī policistiem pastāstījusi, ka dzīvoklī noticis konflikts un viņu piekāvis vīrietis. Uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, lai sniegtu palīdzību cietušajai sievietei, un Valsts policijas darbinieki.

Dzīvokļa iemītnieki atvēruši durvis un ieaicinājuši policijas darbiniekus dzīvoklī, paskaidrojot, ka pie viņiem bija atnākuši draugi un kopā ar viņiem lietots alkohols. Tāpat viņi paskaidrojuši, ka alkohola lietošanas laikā starp atnākušajiem viesiem esot izcēlies konflikts, kā rezultātā vīrietis sievieti piekāvis. Dzīvokļa iemītnieki apgalvojuši, ka minētais vīrietis esot devies prom un dzīvoklī vairs neatrodoties.

Kamēr tika skaidroti lietas apstākļi, pašvaldības policijas darbinieki sadzirdējuši, ka drēbju skapī kāds atrodas. Paverot skapja durvis, tika pamanīts tajā noslēpies vīrietis, kurš atbilda uzbrucēja aprakstam. Vīrietis bijis manāmā reibuma stāvoklī un kļuvis agresīvs, sācis vicināties ar rokām un kājām, tādēļ pielietoti speciālie cīņas paņēmieni, lai viņu savaldītu.

1983.gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nogādāts pašvaldības policijas telpās atskurbšanai, bet pēc tam - Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Citi šobrīd lasa

Nezāle, kas iedarbojas pēc pārēšanās un dziedē ādas slimības 4
Meitene pāris reižu nospēlē flautu, nopelna 10 eiro, un VID jau ir klāt 54
Foto: sirsnīgā un pacilātā gaisotnē Cēsīs aizvadītas tradicionālās Imantdienas 98
Skatīt visus komentārus

Стояла в пламени как свеча: шокирующие подробности трагедии актрисы, которая уснула с сигаретой

Герцогиня Кэтрин и все-все-все: Появились официальные фотографии крещения принца Луи