Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
31.martā Rīgas Centrālajā bibliotēkā notiks Karjeras dienas.

Bibliotēkā stāstīs par mācību iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā 2

Runā Rīga
2016. gada 22. martā 13:07 2016. gada 22. martā 13:07
31.martā no plkst.14.00 līdz 16.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 6. stāvā) notiks Karjeras dienas. Bibliotēkā viesosies Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra speciālisti, kuri informēs un stāstīs par mācību iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas mērķis ir sagatavot profesionāli izglītotus Nacionālo bruņoto spēku virsniekus – militāro vienību līderus ar augstu pienākuma apziņu, kuri spēj uzņemties atbildību un sekmīgi vadīt militārās vienības valsts aizsardzības un drošības interesēs.

Pieteikties studijām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā var abu dzimumu Latvijas pilsoņi vecumā no 18 līdz 27 gadiem (ar akadēmisko izglītību vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību – līdz 30 gadiem).

Laipni aicināts ikviens, kuru interesē militārā karjera un dienests bruņotajos spēkos. Interesenti varēs uzdot jautājumus par mācību iespējām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, kā arī dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Regīna Zommere/Foto:Baiba Aprāne/LETA Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 14
Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 136
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Pievienot komentāru