No 1. jūlija Rīgas sabiedriskajā transportā ieviesīs laika biļetes.

Rīgas sabiedriskajā transportā ieviesīs laika biļetes 3

Ziņas
2016. gada 22. martā 16:49
No 1. jūlija Rīgas sabiedriskajā transportā ieviesīs laika biļetes un “Rīdzinieka kartes” turētājiem tās maksās 1,15 eiro. Brīvdienās šī biļete izmaksās vēl lētāk – 60 centus. Pārējiem pasažieriem stundas biļete maksās pēc uzņēmuma “Rīgas satiksme” noteiktā tarifa, kas ir 2,3 eiro. Tomēr arī citi Latvijas iedzīvotāji varēs saņemt tādas pašas atlaides kā rīdzinieki, ja viņu pašvaldība kompensēs šo braukšanas maksas atvieglojumu Rīgas pašvaldībai.

Savukārt 5 x 24 stundu “slīdošā” grafika abonementa biļete galvaspilsētā deklarētajiem izmaksās, kā iepriekš solīts, 15 eiro, pārējiem – 25 eiro.

Otrdien, 22. martā, Rīgas  dome veica grozījumus normatīvajos aktos, lai minētās atlaides varētu stāties spēkā. Grozījumi pašvaldības saistošajos noteikumos vēl jāapstiprina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

Kā ziņots, Rīgas dome sagatavojusi jaunu piedāvājuma klāstu „Rīdzinieka kartes” īpašniekiem. Bez minētajā laika biļetēm sabiedriskajā transportā “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem no 1.jūlija ieviesīs arī  20% atlaidi pašvaldības autostāvvietās B, C un D zonās.

Regīna Zommere/Foto: Ieva Lūka/LETA Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 31
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 40
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 82