Vēl viens gadījums, kurš pierāda, ka cilvēkiem ir jādomā, ko viņi komentē internetā.

No darba atlaiž policistu Jāni, kurš nievājoši komentēja aviokatastrofu Krievijā 144

Ziņas
2016. gada 23. martā 14:05
Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieks, kurš pēc aviokatastrofas Krievijā publiskajā telpā izteicis nepieņemamu komentāru, lēmis pārtraukt darba attiecības ar RPP, apstiprināja RPP.

RPP pārstāve Inese Krieviņa aģentūrai LETA sacīja, ka, RPP vadībai un policijas darbiniekam pārrunājot notikušo saistībā ar komentāru sociālā tīkla "Facebook" profilā par Krievijas aviokatastrofā bojā gājušajiem, policijas darbinieks atkārtoti paudis nožēlu par notikušo un informēja par pieņemto lēmumu pārtraukt darba attiecības ar RPP.

To, ka komentāra rakstītājs ir Jānis Bruševics, liecina Rīgas mēra Nila Ušakova "Facebook" lapā ievietotais ekrānšāviņš ar tekstu "Nekas traks, jo tie lielākā daļa bija Krievijas pilsoņi". Komentārs veikts no Bruševica profila.

Par komentāra saturu RPP informēja Drošības policiju.

Kā ziņots, RPP sākusi dienesta pārbaudi pret kādu policijas darbinieku, kurš saistībā ar Krievijā, Rostovā pie Donas, notikušo aviokatastrofu sociālajos tīklos bija ierakstījis, ka notikušais nav "nekas traks", jo bojāgājušie "lielākā daļa bija Krievijas pilsoņi".

Naktī uz 19.martu Krievijā, Rostovā pie Donas, avarēja aviokompānijas "FlyDubai" pasažieru lidmašīna "Boeing 737-800" un bojā gāja visi 55 pasažieri, kuri bija Krievijas pilsoņi, un septiņi apkalpes locekļi, kuri pārsvarā bija citu valstu pilsoņi.

Pēc traģēdijas kāds RPP darbinieks internetā tika ierakstījis minēto komentāru, kas nācis acīs arī RPP vadībai, kura uzskata, ka komentārs bija nepieņemams, tāpēc sāka dienesta pārbaudi.

Kā sacīja Rīgas Pašvaldības policijas Dienesta izmeklēšanas un iekšējās kontroles nodaļas priekšnieks Jānis Ozoliņš, šie komentāri bija, "maigi sakot, nievājoši".

 

Rīgas Pašvaldības policijas darbinieks, kurš ir absolūti nepieņemami izteicies sociālajos tīklos par Krievijas...

Posted by

Nils Ušakovs

on 

Wednesday, 23 March 2016
LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 30
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 16