Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Iesniegumu tēvs uzrakstīja pēc tam, kad meitenes mobilajā telefonā pamanīja pirms vairākiem gadiem saņemtas seksuāla rakstura īsziņas no kāda nepazīstama vīrieša.

Pārdaugavā aiztur vīrieti, kurš sūtījis perversas īsziņas 12 gadu vecai meitenei 13

112
2016. gada 23. martā 14:07 2016. gada 23. martā 14:07
Valsts policija vakar aizdomās par nepilngadīgas meitenes pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās Pārdaugavā aizturējusi kādu vīrieti, informē Valsts policija.

Pagājušā gada septembrī Valsts policija saņēma iesniegumu no kāda vīrieša par to, ka nezināma persona viņa mazgadīgajai meitai piedāvājusi iesaistīties seksuālās darbībās. Iesniegumu tēvs uzrakstīja pēc tam, kad meitenes mobilajā telefonā pamanīja pirms vairākiem gadiem saņemtas seksuāla rakstura īsziņas no kāda nepazīstama vīrieša. Šo īsziņu saņemšanas laikā - 2013.gadā - meitenei bija vien 12 gadi. Starp nezināmo vīrieti un viņa meitu bija izveidojusies sarakste. Vīrietis piedāvāja mazgadīgajai satikties. Meitene atklājusi savu vecumu un atteikusies, taču vīrietis centies pierunāt un rakstījis dažādas neķītrības.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka pēdējās īsziņas no šī vīrieša meitene saņēmusi pagājušajā gadā, bet tās viņa izdzēsusi. Īsziņu rakstītāju meitene iepriekš nav pazinusi.

Pārbaudot mobilo sakaru operatora datus, policija noskaidroja aizdomās turētā identitāti un viņu aizturēja.

Zināms, ka aizturētajam nav bijusi oficiāla darbavieta un viņš dzīvojis viens.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti sākts kriminālprocess par sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas personas pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās.

Šobrīd aizturētais atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija turpina izmeklēt notikušā apstākļus un pārbaudīt, vai aizturētais ir saistīts ar citiem šāda veida noziegumiem.

Valsts policija mudina pieaugušos pievērst uzmanību, vai bērni nesazinās ar nepazīstamām aizdomīgām personām un nesniedz tām informāciju par sevi. Ja rodas aizdomas par seksuālu izmantošanu vai nepilngadīgo pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās, par to nekavējoties jāziņo policijai.

LETA / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 23
Porziņģis nākamnedēļ viesosies slavenajā Džimija Falona šovā 4
Vērtē, vai apcietināt pusaudzi, kurš piekāva policistu un tagad tiesas zālē pārvietojas, nodūris galvu 60
Skatīt visus komentārus