Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pagājušās nedēļas svētdienā policisti kopā ar robežsargiem no kravas vilciena cisternas izzvejoja iespaidīgu kontrabandas cigarešu kravu – 233 000 nelegālo smēķu.

Nīcgales pagastā policisti no eļļas cisternas izzvejo 233 000 nelegālos smēķus. FOTO 2

112
2016. gada 24. martā 13:18 2016. gada 24. martā 13:18
Daugavpils policistiem aizvadītas nedēļas nogalē Nīcgales pagastā no kravas vilciena eļļas cisternas izzvejoja iespaidīgu kontrabandas cigarešu partiju – 233 000 cigaretes jeb 11 650 cigarešu paciņas. Tās bija iepakotas polietilēna maisos un iegremdētas eļļas cisternā.

Svētdien, 20. martā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki Daugavpils novada Nīcgales pagastā veica operatīvus pasākumus nelegālo tabakas izstrādājumu apkarošanas jomā. Šo operatīvo pasākumu rezultātā sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes darbiniekiem, pārbaudot kravas vilcienu, tika atrasta apjomīga cigarešu partija bez Latvijas Republikas akcīzes markām, Kasjauns.lv informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne.

Kopumā policistiem izdevās izņemt vairāk nekā 233 000 cigaretes, kas bija iepakotas polietilēna maisos un paslēptas vilciena cisternā ar eļļu. Saistībā ar notikušo policijā uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu vai pārvietošanu, ja tā rezultātā radīts būtisks kaitējums. Šobrīd turpinās kriminālprocesa izmeklēšana un ar noziegumu saistīto personu noskaidrošana.

 

Kasjauns.lv/ Foto: Valsts policija

Citi šobrīd lasa

Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 6
Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 7
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 3
Pievienot komentāru