Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kas Jauns 2016/43. Tādu apsardzes darbinieku un dārgu auto desantu Tukums vēl nebija piedzīvojis – piektdienas pēcpusdienā Svētā Nikolaja pareizticīgo baznīcā laulājās miljonārs Valērijs Maligins (51) un aktrise Elīna Dzelme (30). pāris jāvārdu teica 21. oktobrī Tukuma Svētā Nikolaja pareizticīgo baznīcā.

Jaunumi, dalot mantojumu: nu jau tiek apšaubīta arī Maliginu laulība 93

Sabiedrība
17. aprīlī 06:33 2018. gada 17. aprīlī 06:33
Kasjauns.lv
„Ja Elīna Maligina uzskata, ka 2016. gadā – testamenta sastādīšanas laikā – pērn mirušais “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins bijis rīcībnespējīgs, tad arī viņas laulība ar uzņēmēju varētu nebūt spēkā,” uzskata Valērija Maligina vecākās meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva.

Žurnālam “Kas Jauns” Nikas Saveļjevas advokāts Haralds Velmers, stāstot par Jūrmalas tiesā iesniegto pieteikumu atzīt Valērija Maligina 2016. gadā sastādīto testamentu par spēkā neesošu, uzsvēris: „Maigi izsakoties, tas ir nesmuki... 

Apgalvojumi, ka Maligins ir lietojis apreibinošas vielas un rezultātā nav bijis spējīgs atbildēt par savu rīcību, ir visnotaļ dīvaini. Maligini pusgadu pēc testamenta sastādīšanas nodibināja laulību. Jautājums – vai tad šī laulība bijusi spēkā esoša, ja tā slēgta laikā, kad Valērijs Maligins, pēc prasītājas domām, neesot bijis spējīgs atbildēt par savu rīcību.

Saistītās ziņas

Alkoholisms un narkotikas: negaidīts pavērsiens cīņā par Maligina miljoniem
Haoss ap Valērija Maligina mantojumu; bijusī sieva pat gatavojas atteikties no Latvijas pilsonības 184
Miljonu mantiniece Elīna Maligina nakšņo pie paziņām

Ir taču acīmredzams, ka Maligina uzņēmumi, tostarp “Olainfarm”, ir sekmīgi attīstījušies, mēs zinām, ka visus galvenos lēmumus pieņēma Valērijs Maligins. Šeit runāt par kaut kādu rīcības nespēju ir galīgi nevietā un absurdi.”

Žurnālā plaši par jaunumiem Maligina testamenta lietā, jauni atklājumi un viedokļi:

Citi šobrīd lasa

22 gadus vecā Elvīra spiesta dzīvot veco ļaužu pansionātā - valsts nevar viņai palīdzēt ar invalīdam piemērotu dzīvokli 49
Zinātnieki nāk klajā ar baisiem secinājumiem par Černobiļas radiācijas izraisītām veselības problēmām 41
Pa sociālās mājas logu izkrīt bērns un gūst smagas traumas; tuvinieki lūdz aculieciniekus nesaukt mediķus 9
Skatīt visus komentārus