Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

2,5 mēneši līdz svētkiem: tā pašlaik izskatās rekonstrukcijā esošā Mežaparka estrāde 43

Sabiedrība
12. aprīlī 09:52 2018. gada 12. aprīlī 09:52
Jauns.lv / LETA
Šodien plkst.11 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku un XVI Deju svētku Rīgas domes rīcības komiteja iepazīsies ar Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbiem, informē pašvaldības pārstāve Dzintra Āboliņa.

Rīgas domes rīcības komiteja tika izveidota, lai nodrošinātu Rīgas kā stratēģiskā sadarbības partnera kvalitatīvu darbību XXVI Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XVI Deju svētku sagatavošanas procesā.

Rīcības komiteju vada Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR), bet viņa vietnieki komitejā ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane (GKR), Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs. Komitejā darbojas arī Rīgas domes atbildīgo struktūrvienību, departamentu un kapitālsabiedrību pārstāvji.

Notiek Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas darbi. (Foto: LETA)

2017.gada 20.aprīlī uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves tika parakstīts līgums par estrādes pārbūvi. Pirmās kārtas būvniecības darbus, kas paredz jauna skatītāju laukuma izbūvi, pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veic PS "LNK, RERE".

Valsts simtgadei veltītie svētki notiks Rīgā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Mežaparka būvprojektu ekspluatācijā plānots nodot šī gada 18.jūnijā.

Citi šobrīd lasa

Vietējo jūtūberu saimē uzmirdz 15 gadus vecā Elizabete - piemīlīga vegāne no Rīgas centra skolas 38
Sabiedrībā zināmi ļaudis novērtē pirmo “Dizaina un garšas festivālu” 3
"Pati nesaprotu, kāpēc es tā izdarīju..." 29 gadus veca sieviete vaicā, vai atzīties mīļotajam, ka krāpusi 1
Skatīt visus komentārus

Регина Дубовицкая рассказала о последних днях умершего от рака Задорнова

Отец Мамаева назвал причину пьянства и драк сына 1