Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

2,5 mēneši līdz svētkiem: tā pašlaik izskatās rekonstrukcijā esošā Mežaparka estrāde 44

Sabiedrība
12. aprīlī 09:52 2018. gada 12. aprīlī 09:52
Jauns.lv / LETA
Šodien plkst.11 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku un XVI Deju svētku Rīgas domes rīcības komiteja iepazīsies ar Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbiem, informē pašvaldības pārstāve Dzintra Āboliņa.

Rīgas domes rīcības komiteja tika izveidota, lai nodrošinātu Rīgas kā stratēģiskā sadarbības partnera kvalitatīvu darbību XXVI Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XVI Deju svētku sagatavošanas procesā.

Rīcības komiteju vada Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR), bet viņa vietnieki komitejā ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane (GKR), Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs. Komitejā darbojas arī Rīgas domes atbildīgo struktūrvienību, departamentu un kapitālsabiedrību pārstāvji.

Notiek Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas darbi. (Foto: LETA)

2017.gada 20.aprīlī uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves tika parakstīts līgums par estrādes pārbūvi. Pirmās kārtas būvniecības darbus, kas paredz jauna skatītāju laukuma izbūvi, pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veic PS "LNK, RERE".

Valsts simtgadei veltītie svētki notiks Rīgā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Mežaparka būvprojektu ekspluatācijā plānots nodot šī gada 18.jūnijā.

Citi šobrīd lasa

Pirmo lēdiju stila cīņa: Melānija Trampa un Brižita Makrona abas tērpjas baltā 16
Rikšas šoferis, kurš pēdējais redzēja Līgu Skromani dzīvu, atklāj - svešās jakas mugurā viņai nebija
Skumjš stāsts no policijas hronikas: māmiņa Imantā ar zīdaini un šampanieša pudeli rokās vārtās pa zemi 24
Skatīt visus komentārus