Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc vairāk nekā mēneša klaiņošanas jaunieši beidzot ir atgriezušies mājās. Kur par mūsdienu Romeo un Džuljetu nodēvētais pārītis visu šo laiku bijuši, pagaidām netiek atklāts.

Pazudušais pārītis Vanesa un Mārtiņš beidzot atgriezušies mājās 155

112
2016. gada 29. martā 15:29 2016. gada 29. martā 15:29
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde ar vairāk nekā nedēļu ilgu novēlošanos paziņojusi, ka beidzot mājās atgriezies 12. februārī pazudušais pārītis – 17 gadu vecā ventspilniece Vanesa Apkalne un 19 gadus vecais Mārtiņš Škuburs, kurš bija nodēvēts par mūsdienu Romeo un Džuljetu.

Abi jaunieši jau 20. martā laimīgi atradušies un atgriezušies ģimenēs. Nekas sīkāk par viņu pazušanas iemesliem netiek atklāts, ziņo laikraksts „Ventas Balss”.

"Ar viņiem viss ir kārtībā," aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Daiga Valdmane, apstiprinot, ka jaunieši mājās atgriezušies bez policijas līdzdalības. Policiju par to informējuši jauniešu radinieki. Plašāku informāciju par to, kur jaunieši bijuši, ko darījuši un kāpēc bija aizbēguši, VP nesniegs. Kā norādīja Valdmane, izvēle, vai izpaust šādas ziņas, ir viņu vecāku ziņā.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka 12. februārī Liepājas teātrī par garderobistu strādājošais Mārtiņš devās no Liepājas uz Ventspili, lai apmeklētu turienes skolas sarīkojumu kopā ar Ventspils ģimnāzijas 11. klases audzēkni Vanesu. Abi tur tad arī redzēti. Pēc tam tikai Mārtiņš padevis savai mammai, ka viss ir kārtībā. Kur un kāpēc abi devušies, pagaidām nav zināms. 13. februārī Vanesa un Mārtiņš redzēti Liepājā, it kā dodoties Lietuvas virzienā. Abi savus mobilos tālruņus, lai iegūtu naudu, esot nodevuši lombardā.

To, ka abi jaunieši bijuši pazīstami jau iepriekš, laikrakstam „Kurzemes Vārds” apliecinājusi meitenes māte Kristīne Iekļava. Sīkākas detaļas gan viņa nevēlējās atklāt. Vien nojaušams, ka abu jauno cilvēku starpā valdījušas romantiskas attiecības, kuras, iespējams, nav atbalstījuši nepilngadīgās jaunietes tuvinieki.

Piemēram, Vanesas mamma Mārtiņa „Instagram” profilā pie abu jauniešu romantiska selfija ierakstījusi komentāru: „Ja Vanesa nebūs šonakt mājās, tiksimies tiesā, tev ir 19, Vanesa ir nepilngadīga...”

Nedēļu pēc jauniešu pazušanas Mārtiņa mamma no dēla telefonā saņēmusi īsziņu, lai neuztraucoties – ar viņu un Vanesu viss esot kārtībā.

 „Nāc/brauc taču reiz mājās! Nekas nav neatrisināms! Nekas! Tavi radinieki un mazais brālītis nav pelnījis asaras, un draugi arī uztraucas. Kaut tikai padod ziņu mammai, viņa tomēr par tevi visvairāk satraucas,” – tā „Facebook” savukārt aicina pazudušā puiša Mārtiņa draugi.

Savukārt Vanesas mamma savā „Facebook” profilā rakstīja: „Mīļo meitiņ, lūdzu, attopies un nāc mājās... jo ilgāk iet laiks, jo viss kļūst sarežģītāk... Mēs tiksim ar visu galā, apsolu! Ļoti mīlu Tevi! Lūdzu, nāc mājās...”

Kasjauns.lv/Foto: no sociālajiem tīkliem

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 6
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 5
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 6
Skatīt visus komentārus