Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Aina no filmas "Klauns".

Kinoteātrī "Splendid Palace" 3 dienu garumā norisināsies dāņu humora dienas

Kultūra
2016. gada 29. martā 18:06 2016. gada 29. martā 18:06
Kinoteātrī "Splendid Palace" no 1.aprīļa līdz 3.aprīlim norisināsies dāņu humora dienas, kuru laikā būs skatāmas piecas dāņu komēdijas, informēja "Splendid Palace" pārstāve Zane Geida.

Dāņu humoram veltītā nedēļas nogale tiks atklāta 1.aprīlī ar provokatīvo komēdiju "Klauns", kas guvusi plašu popularitāti Dānijā.

Filmas "Klauns" galvenais varonis - bezpalīdzīgais Franks ir uzzinājis, ka viņa sieva Mia ir bērna gaidībās. Mia šaubās, vai Franks spētu būt labs tēvs, tāpēc, lai pierādītu savai draudzenei, ka viņš tomēr spēj tāds būt, Franks "nolaupa" savu 12 gadus veco brāļadēlu Bo un pievienojas sava labākā drauga Kaspera nedēļas nogales kanoe braucienam. Kamēr Franks cenšas pierādīt Miai, ka viņš var būt labs tēvs, Kasperam ir citi mērķi, līdz ar ko viņu piedzīvojums uzņem arvien jaunus apgriezienus.

Tāpat dāņu humora dienu repertuārā būs iekļautas četras dāņu komēdijas - "Olsena banda saniknojas", "Ādama āboli", “Superclasico", "Īstais un vienīgais" - filmas, kas arī izpelnījušās dāņu atzinību un kļuvušas par skatītākajām filmām Dānijas kinoteātros.

Filmas tiks demonstrētas dāņu valodā ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

BNS / Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 5
Dumpinieku Ansi Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 58
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 4
Pievienot komentāru