Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Senioru Lieldienu pasākumā Siguldā pensionāriem tika dāļāti Ādažu čipsi ar notecējušu derīguma termiņu. Termiņš bija beidzies pirms pāris dienām. Pensionāru biedrības priekšnieks Alfons Jumiķis teic, ka tā nav bijusi speciāli organizēta akcija, lai atbrīvotos no vecas pārtikas.

Siguldas pensionāri sevi "indē" ar veciem čipsiem. FOTO 97

Novadu ziņas
2016. gada 30. martā 12:35 2016. gada 30. martā 12:35
Otrajās Lieldienās, 28. martā, Siguldā, nodarbību centrā „Namiņš”, notika Lieldienu pasākums senioriem, kuru rīkoja Siguldas pensionāru biedrība. Pasākuma laikā senioriem tika dāvātas arī „Ādažu čipsu” pakas, kurām bija beidzies derīguma termiņš.

Protams, Siguldas sirmgalvji ar šiem čipsiem nenoindēsies, jo to derīguma termiņš bija beidzies tikai pirms pāris dienām – 24. martā, bet rūgtums, kā saka, palika. Kāda siguldiete sociālajā tīklā „Facebook” ierakstīja:

„Pensionāriem Siguldā notika Lieldienu pasākums, kurā katram pensionāram dalīja čipsus... Kādā sakarā pensionāriem čipsi? Skaidrs kāpēc? Beidzies termiņš. Kā nav kauna, veciem cilvēkiem dāvināt tādus”. (tagad šis ieraksts jau ir izdzēsts).

Šis komentārs sociālajā tīklā Siguldā izraisīja plašu rezonansi un vēlmi noskaidrot – kas un kāpēc pilsētas pensionārus indējis ar veciem čipsiem?

Siguldas pensionāru biedrības vadītājs Alfons Jumiķis Kasjauns.lv teica: „Nevienam jau nespieda tos čipsus ņemt, kas gribēja ņēma. Tos mums „Ādažu čipsi” ziedoja pirms laba laika, kad derīguma termiņš vēl nebija beidzies. Bet mums nebija iespēju tos visus izvadāt pensionāriem pa mājām, tādēļ tos dalījām Lieldienu pasākumā. Nekas speciāli nebija ieplānots, lai izdalītu vecus čipsus”.

Elmārs Barkāns/Foto: „Facebook”, aprinkis.lv

Citi šobrīd lasa

Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 239
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 25
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Skatīt visus komentārus