Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Policija Rīgā aiztur divus vīriešus par apavu nolaupīšanu savam paziņam 2

Ziņas
2016. gada 30. martā 14:02
Likumsargi Rīgā aizturējuši divus jaunus vīriešus, kuri, piedraudot paziņam, uz ielas nolaupījuši viņa apavus, informēja Valsts policijā.

Marta sākumā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma informāciju par laupīšanu, kurā cietis kāds jaunietis. Policijai tapis zināms, ka 3.martā Rīgā, Telts ielā, pie kāda jaunieša pienākuši divas paziņas - 1996.gadā dzimuši vīrieši. Viņi sarunas laikā jaunietim palūguši gan cigaretes, gan uz sava vārda paņemt ātro kredītu, taču jaunietis atteicies.

Sarunas laikā abi vīrieši ievērojuši jaunieša apavus, kuri iepatikušies. Vīrieši jaunietim piedraudējuši, iesituši un atņēmuši nolūkotos apavus, vietā atstājot svešus un novalkātus apavus, un aizbēguši no notikuma vietas. Jaunietis par notikušo paziņojis policijai.

Noskaidrojot abu aizdomās turamo jauniešu personības, policisti aizturēja abus 1996.gadā dzimušos vīriešus, kas jau iepriekš sodīti par zādzībām, narkotisko vielu lietošanu, kā arī par dažādiem administratīviem pārkāpumiem. Jaunietis nolaupītos apavus atguvis.

Patlaban pret aizturētajiem sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

BNS / Foto: Shutterstock
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Google boss: līdz 2029. gadam cilvēki iemācīsies kļūt nemirstīgi 5
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 22
  • Aina Poiša: "Sāpīgi redzēt: tu aizbrauc uz laukiem, un redzi - karš nav beidzies" 46