Kopumā pret šo personu bija sākti 47 kriminālprocesi.

Ludzā ļoti rūdīts noziedznieks, iesitot saimniekam ar metāla stieni pa galvu, aplaupa māju 1

112
2016. gada 30. martā 23:02 2016. gada 30. martā 23:02
Ludzā likumsargi par laupīšanu un miesas bojājumu nodarīšanu aizturējuši vīrieti, pret kuru jau iepriekš sākti 47 kriminālprocesi, informēja Valsts policijā.

23.marta vakarā Ludzā pie kādas privātmājas durvīm piezvanījis kāds vīrietis, kuram durvis atvēra mājas saimnieks. Negaidītais ciemiņš tajā brīdī nodarīja saimniekam miesas bojājumus, iesitot ar metāla stieni pa galvu, bet pēc tam metās pārmeklēt māju un nolaupīja naudu - ap 1000 eiro.

Pēc informācijas saņemšanas policijā nekavējoties tika sākts kriminālprocess par laupīšanu. Noskaidrojot vainīgā personību, policisti izskaitļojuši, ka tas ir 1986.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš likumsargu redzeslokā bija jau labi pazīstams.

Sākot aizdomās turamā meklēšanu, noskaidrots, ka viņš bēgot slēpjas no policijas. Tomēr policisti naktī uz 25.martu vīrieti aizturēja, kā arī atguva daļu nolaupītās naudas. Nākamajā dienā pēc aizturēšanas Daugavpils tiesa aizdomās turētai personai piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Kā norāda policijā, šis vīrietis agrāk ir vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, pārsvarā - par zādzību izdarīšanu. Kopumā pret šo personu bija sākti 47 kriminālprocesi. Šoreiz aizdomās turētais laupīšanu izdarīja, izciešot ar tiesas spriedumu piespriesto papildsodu - policijas kontroli.

BNS/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Itālija izmisumā – izmirst mazie ciemati, pilsētu mēri gatavi maksāt lielu naudu tiem, kas tur gribētu dzīvot 69
Citādāks skaistuma konkurss. Amerikāņi noskaidrojuši pievilcīgāko dāmu virs 60 gadiem 8
Žerārs Depardjē nāk klajā ar savdabīgu viedokli par imigrantiem un "parastajiem" cilvēkiem 38
Pievienot komentāru