Televīzijas kanāls RīgaTV 24 ir dzīvā satura televīzija, kuras programmu veido vairāk nekā 20 oriģinālraidījumi, tiešraides no dažādiem notikumiem un sabiedrībā atpazīstamu personību un viedokļu līderu komentāri par aktuālo šodien.

Dzīvā satura televīzija RīgaTV 24 vēl tuvāk skatītājiem 3

Kultūra
2016. gada 31. martā 16:48 2016. gada 31. martā 16:48
No 1. aprīļa televīzijas kanāls RīgaTV 24 maina savu pašreizējo pozīciju kabeļoperatoru televīzijas kanālu sarakstā, līdz ar to RīgaTV 24 „dzīvais” saturs skatītājiem būs pieejams vēl tuvāk! Turpmāk meklējiet RīgaTV 24 Lattelecom interaktīvās televīzijas 109. kanālā un Baltcom digitālās un interaktīvās televīzijas 5. kanālā.

RīgaTV 24 direktors Klāvs Kalniņš stāsta: „Esam priecīgi par mūsu izaugsmi un pietuvošanos Latvijas lielākajiem televīzijas kanāliem. RīgaTV 24 turpinās operatīvi un ar aizrautību ziņot skatītājiem par svarīgāko pasaulē, valstī un sabiedrībā, nodrošinot tiešraides no notikumu vietas un unikālus oriģinālsatura raidījumus ar sabiedrībā iecienītām personībām un viedokļu līderiem. Mēs vēlamies sabiedrībai sniegt iespēju uzzināt par ikdienas aktualitātēm tūlīt un tagad, dienā nodrošinot vidēji deviņas stundas tiešraides un vairāk nekā desmit atšķirīgu personību viedokļus.”

Televīzijas kanāls RīgaTV 24 ir dzīvā satura televīzija, kuras programmu veido vairāk nekā 20 oriģinālraidījumi, tiešraides no dažādiem notikumiem un sabiedrībā atpazīstamu personību un viedokļu līderu komentāri par aktuālo šodien. Ikdienā nodrošinot dzīvā ētera raidījumus vidēji deviņu stundu un mēnesī vidēji 210 stundu garumā, RīgaTV 24 ir vienīgais televīzijas kanāls Latvijā, kas skatītājiem piedāvā tik liela apjoma tiešraides saturu ar iespēju arī pašai sabiedrībai būt daļai no satura veidošanas.

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Dreibanta un VID kašķis turpinās: pavārs pieķer dienestu jaunā "grēkā" 83
Mazā Čārlija vecāki pieņem vissāpīgāko lēmumu un pārtrauc cīņu par dēliņa dzīvību 38
Kārlis Lācis par Vaikuli un Opolais: "Briesmīgs banalitātes un sliktas gaumes paraugs" 77
Pievienot komentāru