Rīgas pašvaldības policisti notvēruši kādu ārzemnieku, kurš tumsas piesegā pa Vecrīgu skraidīja gluži vai pliks – ar nolaistām biksēm.

Pliks ārzemnieks skraida pa Vecrīgu. VIDEO 31

112
2016. gada 31. martā 20:03 2016. gada 31. martā 20:03
Līdz ar siltā laika iestāšanos Vecrīgā alēšanos uzsāk ārzemnieki. Pagājušajā nedēļā pašvaldības policija aizturēja kādu galvaspilsētas viesi, kurš pa Kaļķu ielu skraidīja ar pliku dibenu, nolaistām biksēm. Viņam par to noformēts protokols par sīko huligānismu.

Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieku uzmanību 22. martā piesaistīja kāds jaunietis, kurš Kaļķu ielā sāka izģērbties. Pamanot policijas transportlīdzekļa tuvošanos, jaunietis atkailināšanos pārtrauca. Kad policijas automašīna attālinājās, jaunais cilvēks, tomēr izģērbās un uzsāka skrējienu pa Kaļķu ielu.

Pēc plikā skrējiena vīrietis policisti aizturēja un nogādāja policijas dežūrdaļā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas. Par šādu nodarījumu Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss paredz uzlikt naudas sodu no 70 līdz 210 eiro.

Rīgas pašvaldības policija Vecrīgā aiztur puskailu ārzemnieku vīrieti
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Ameriks pauž, ka publiskotās telefonsarunas esot viltojums 34
Putins izmirkst līdz pēdējai vīlītei, bet pēc lietussarga nesniedzas 55
Vecpuisis Ķīnā savā loceklī salādē 15 adatas - tīri tā, baudai 4
Skatīt visus komentārus