Rīgas pašvaldības policisti notvēruši kādu ārzemnieku, kurš tumsas piesegā pa Vecrīgu skraidīja gluži vai pliks – ar nolaistām biksēm.

Pliks ārzemnieks skraida pa Vecrīgu. VIDEO 31

Ziņas
2016. gada 31. martā 20:03
Līdz ar siltā laika iestāšanos Vecrīgā alēšanos uzsāk ārzemnieki. Pagājušajā nedēļā pašvaldības policija aizturēja kādu galvaspilsētas viesi, kurš pa Kaļķu ielu skraidīja ar pliku dibenu, nolaistām biksēm. Viņam par to noformēts protokols par sīko huligānismu.

Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieku uzmanību 22. martā piesaistīja kāds jaunietis, kurš Kaļķu ielā sāka izģērbties. Pamanot policijas transportlīdzekļa tuvošanos, jaunietis atkailināšanos pārtrauca. Kad policijas automašīna attālinājās, jaunais cilvēks, tomēr izģērbās un uzsāka skrējienu pa Kaļķu ielu.

Pēc plikā skrējiena vīrietis policisti aizturēja un nogādāja policijas dežūrdaļā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas. Par šādu nodarījumu Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss paredz uzlikt naudas sodu no 70 līdz 210 eiro.

Rīgas pašvaldības policija Vecrīgā aiztur puskailu ārzemnieku vīrieti
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 61
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 45
  • Palīdzēsim atrast! Deviņus gadus vecais Artūrs šovakar nepārnāca mājās 0