Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Akordeoniste jau veikusi divus ierakstus izdevniecībā "Champs Hill", kā arī sadarbojusies ierakstos ar citiem māksliniekiem.

Akordeoniste Ksenija Sidorova parakstījusi līgumu ar "Deutsche Grammophon"

Kultūra
2016. gada 1. aprīlī 14:26 2016. gada 1. aprīlī 14:26
Latviešu akordeoniste Ksenija Sidorova parakstījusi ekskluzīvu līgumu ar mūzikas izdevniecību "Deutsche Grammophon", liecina informācija izdevniecības mājaslapā.

Mūziķes debijas albums iznāks 3.jūnijā. Plānots, ka tas būs "svaigs skatījums uz Karmenu". Komponista Žorža Bizē operas "Karmena" interpretācija tapusi, iedvesmojoties no Latīņamerikas, Āzijas, Eiropas un Ziemeļamerikas mūzikas stiliem.

Sidorova atzinusi, ka "Karmena" viņu fascinē. "Protams, ka es vēlējos ienest šajā mūzikā kaut ko jaunu, lai ļautu Karmenai runāt citā balsī. Akordeonam nav jāelpo tā, kā dziedātājam, tādēļ tam, ko es varu izdarīt ar šo mūziku, nav robežu. Es varētu būt izaicinoša un kaislīga gluži kā Karmena un dalīties multikulturālajās muzikālajās idejās, kuras radījuši mani brīnišķīgie kolēģi," par savu albumu stāstīja mūziķe.

Akordeoniste jau veikusi divus ierakstus izdevniecībā "Champs Hill", kā arī sadarbojusies ierakstos ar citiem māksliniekiem.

LETA / Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Kāda ir ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas diēta un iemīļotākie ēdieni? 5
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 4
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari
Pievienot komentāru