Amerikāņu aktieris Bens Afleks sarakstījis scenāriju jaunai filmai par supervaroni Betmenu.

Bens Afleks sarakstījis scenāriju filmai par Betmenu 1

Kultūra
2016. gada 1. aprīlī 18:54 2016. gada 1. aprīlī 18:54
Amerikāņu aktieris Bens Afleks sarakstījis scenāriju jaunai filmai par supervaroni Betmenu, taču nav zināms, vai tas jebkad tiks ekranizēts, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

43 gadus vecais Afleks spēlē Betmenu kinolentē "Batman v Superman: Dawn of Justice" ("Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma"), kurā uz lielā ekrāna pirmoreiz satiekas komiksu varoņi Betmens un Supermens.

Lai arī kritiķu atsauksmes nav viennozīmīgas, filma piesaistījusi skatītāju interesi un nedēļas laikā nopelnījusi apmēram 500 miljonus ASV dolāru (439 000 eiro) no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē.

"Viņš noslēdzis līgumu par filmēšanos divās "Justice League" daļās, tātad viņš uzvilks Betmena apmetni vismaz trīs reizes," kino žurnālam "The Hollywood Reporter" teica Afleka aģents Patriks Vaitsels. "Viņš sarakstījis arī scenāriju, kas ir ļoti laba Betmena turpinājuma ideja, un arī tā varētu tikt realizēta."

Pagājušā gada jūlijā kino vietne "Deadline" ziņoja, ka Afleks izveidojis scenāriju kopā ar komiksu kompānijas "DC Comics" rakstnieku Džofu Džonsu. Ja kinolente tiks uzņemta, tad tā būs jaunākā Betmena sērijas filma kopš 2012.gadā iznākušās kinolentes "The Dark Knight Rises" ("Tumšais bruņinieks atgriežas").

 

LETA / Foto: EPA/LETA / Vida Press

Citi šobrīd lasa

Vīrs tik ilgi "zāģēja", kamēr izšķīrāmies. Vai iespējams tikt galā ar pazemojuma sajūtu? 56
Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 13
Investējot 600 000 eiro, Imantā tiek atvērts jauns "LIDO" restorāns 21
Pievienot komentāru