Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Video: 61 gadu vecs kungs Rīgā 2,28 promiļu reibumā ar sievu mašīnā bēg no policijas 15

112
13. martā 16:56 2018. gada 13. martā 16:56
Jauns.lv
Rīgas Pašvaldības policijā informē, ka 9. marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Ziepniekkalnu, kur kāds iedzīvotājs ziņoja par iereibušu autovadītāju. Iedzīvotājs stāstīja, ka "Volkswagen" markas automašīnu manījis braucam pa Valdeķu ielu.

Apsekojot iedzīvotāja norādīto apkaimi, policisti pie kāda lielveikala pamanīja meklēto transportlīdzekli braucam pa autostāvvietu, bet brīdi vēlāk automašīna apstājās, lai uzņemtu pasažieri.

Policijas auto apstājās aiz "Volkswagen" markas automašīnas, tika ieslēgtas bākugunis, un viens no kārtības sargiem devās pie vadītāja, taču vadītājs policistu nesagaidījis uzsāka braukšanu.

Uzreiz pēc tam sākās pakaļdzīšanās, kuras laikā pa skaļruni vairākkārt tika dots rīkojums apstāties, taču bēgošais autovadītājs ignorēja policistu rīkojumus.

Drīz vien tika piesaistīta vēl viena ekipāža, un pēc vairāku minūšu līkumošanas pa Ziepniekkalna daudzdzīvokļu namu pagalmiem, policistiem izdevās ielenkt bēgošo vadītāju no abās pusēm.

Kad automašīnas vadītājam vairs nebija, kur sprukt, viņš mēģināja bēgšanu turpināt, nobraucot no ceļa, taču izraisīja nelielu sadursmi ar ceļu nobloķējušo policijas auto, un uzreiz pēc sadursmes apstājās.

Vēlāk izrādījās, ka autovadītājs ir 61 gadu vecs kungs, kurš sākumā stāstīja, ka neesot dzirdējis policijas rīkojumus apstāties vecuma dēļ. Bet pēc tam atklājās patiesais bēgšanas iemesls - vīrietis pie stūres bija sēdies 2,28 promiļu reibumā. Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policija. 
 

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Megana no mazas fanes saņem dāvanā pirmo diadēmu kopš kāzām 5
Rīgas kafejnīcā māca veco mikseri, riteni un bikses salabot pašam 14
Jaunumi lietā par Mežaparkā nošauto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku 39
Skatīt visus komentārus

Искромсал ножом: кровавое убийство в Москве попало на видео 2

Вдова Иосифа Кобзона впервые после его смерти заговорила и предстала перед камерой