Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Video: 61 gadu vecs kungs Rīgā 2,28 promiļu reibumā ar sievu mašīnā bēg no policijas 15

112
13. martā 16:56 2018. gada 13. martā 16:56
Jauns.lv
Rīgas Pašvaldības policijā informē, ka 9. marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Ziepniekkalnu, kur kāds iedzīvotājs ziņoja par iereibušu autovadītāju. Iedzīvotājs stāstīja, ka "Volkswagen" markas automašīnu manījis braucam pa Valdeķu ielu.

Apsekojot iedzīvotāja norādīto apkaimi, policisti pie kāda lielveikala pamanīja meklēto transportlīdzekli braucam pa autostāvvietu, bet brīdi vēlāk automašīna apstājās, lai uzņemtu pasažieri.

Policijas auto apstājās aiz "Volkswagen" markas automašīnas, tika ieslēgtas bākugunis, un viens no kārtības sargiem devās pie vadītāja, taču vadītājs policistu nesagaidījis uzsāka braukšanu.

Uzreiz pēc tam sākās pakaļdzīšanās, kuras laikā pa skaļruni vairākkārt tika dots rīkojums apstāties, taču bēgošais autovadītājs ignorēja policistu rīkojumus.

Drīz vien tika piesaistīta vēl viena ekipāža, un pēc vairāku minūšu līkumošanas pa Ziepniekkalna daudzdzīvokļu namu pagalmiem, policistiem izdevās ielenkt bēgošo vadītāju no abās pusēm.

Kad automašīnas vadītājam vairs nebija, kur sprukt, viņš mēģināja bēgšanu turpināt, nobraucot no ceļa, taču izraisīja nelielu sadursmi ar ceļu nobloķējušo policijas auto, un uzreiz pēc sadursmes apstājās.

Vēlāk izrādījās, ka autovadītājs ir 61 gadu vecs kungs, kurš sākumā stāstīja, ka neesot dzirdējis policijas rīkojumus apstāties vecuma dēļ. Bet pēc tam atklājās patiesais bēgšanas iemesls - vīrietis pie stūres bija sēdies 2,28 promiļu reibumā. Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policija. 
 

Citi šobrīd lasa

Latvijas kabarē tēvam Runtulim 16 gadus jaunāka mīļotā un dzīve pamatīgi mainījusies 48
Svinam kāzu jubilejas! Izlasi, ko dāvināt Rožu, Papīra vai Čuguna kāzās 4
Rīgas centrā vieglo automašīnu iespiež starp diviem autobusiem 14
Skatīt visus komentārus

Елизавета II возмутила принца Чарльза, включив герцогиню Меган в свое завещание

"Со слезами на глазах, издевательство над животными": крик души посетителей Рижского зоопарка 2