Viņas veidoja šo daudz apspriesto dokumentālo filmu: no kreisās žurnāliste Inga Spriņģe, producente Arta Ģiga un Žurnālistu asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanita Jemberga.

LTV demonstrē skandalozo "Ģenerālplānu" 40

Kultūra
2016. gada 5. aprīlī 08:44 2016. gada 5. aprīlī 08:44
Otrdiena plkst.22.05 kanālā LTV1 būs vērojama dokumentālā filma "Ģenerālplāns", kurā tiek pētītas metodes, kā Krievija ietekmē Baltijas valstu iekšpolitiku, šķeļot vietējo sabiedrību, sējot ilgas pēc Padomju Savienības un noniecinot Baltijas valstu atgūto neatkarību.

Filma "Ģenerālplāns" ir Baltijas valstu žurnālistu un Latvijas filmu studijas "Mistrus Media", Lietuvas filmu studijas "Monoklis" un Igaunijas filmu studijas "Allfilm" kopražojums. Filmas režisors ir Juris Pakalniņš, scenārija autore Sanita Jemberga, pētnieces Inga Spriņģe un Arta Ģiga, producenti Gints Grūbe un Elīna Gediņa-Ducena.

Dokumentālā filma "Ģenerālplāns" ir pētījums par metodēm un paņēmieniem, ko Krievija izmanto, lai izcīnītu uzvaru arvien plašākajā informācijas karā gan Krievijā, gan arī aiz tās robežām - Baltijā un citur Eiropā. Filma parāda Kremļa izmantotos paņēmienus, nodemonstrē, kā darbojas Krievijas propagandas mašinērija, un atklāj, ka viens un tas pats darbības plāns tiek pārbaudīts un likts lietā vairākās Eiropas valstīs.


LETA/Foto: Ieva Čīka/Edijs Pālens/Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

"Reizēm nemīlējāmies pat nedēļām ilgi..." Eksperiments: kas mainās attiecībās, ja nekad neatsaka seksu 9
Aktiera Jāņa Paukštello veselības stāvoklis uzlabojies 12
Konkurss "Supernova" ievieš nebijušu kārtību - pieteiktās dziesmas varēs vērtēt jebkurš 1
Skatīt visus komentārus