Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Solvita Āboltiņa saņem daudz uzslavu par jauno matu griezumu, kas vizuāli viņu padara ievērojami jaunāku.

Āboltiņa par frizūru: "Vai tiešām man piestāvētu būt blondīnei?!" 143

Sabiedrība
2016. gada 6. aprīlī 13:42 2016. gada 6. aprīlī 13:42
Saeimas deputāte, partijas „Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa, kura krasi izmainījusi savu gadiem ierasto frizūru, atklāj, ko domā par ierosinājumu mainīt ne tikai matu garumu, bet arī matu krāsu.

Deputāte atklāj, ka viņas dabīgais matu tonis ir brūngans, bet no tā viņa atteikusies jau sen. „Kaut arī man ir zaļas acis un gaiša āda, neesmu dabīga rudmate, lai gan bērnībā saulē mati atspīdēja zeltaini rūsganā tonī.”

Solvitas mati sarkanīgu nokrāsu ieguva aptuveni pirms 13 gadiem, kopš viņa uzsāka aktīvās politiķes gaitas. To viņai darīt bija ieteikuši profesionāļi. „Gan mana iepriekšējā, gan tagadējā friziere ieteica sarkanīgos toņus. Tālab, lai paspilgtinātu tēlu un, lai es nebūtu pelēka un neizteiksmīga,” atklāj Āboltiņa, kuras matu tonis sākumā bija rudāks, rūsganāks, bet beidzamajos gados ir kļuvis daudz tumšāks un piezemētāks. Politiķe uzsver, ka uzticas savai frizierei Baibai Gorlovai, kura viņai matus kopj un veido jau daudzus gadus un kuras ilggadēja kliente ir arī eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Lūk, kādu gaišmates tēlā Solvitu Āboltiņu vizualizē slavenais fotogrāfs Edijs Pālēns. Sociālajos tīklos viņš publiskojis fotomontāžu, kur Solvita Āboltiņa parādīta ar kādreizējās veselības ministres Baibas Rozentāles frizūru.

Solvita Āboltiņa teic, ka dzirdējusi un saņēmusi neskaitāmus komentārus un replikas par saviem sarkanajiem matiem, un arī pati domājusi, ka varbūt vajadzētu mainīt matu krāsu. „Ļoti daudzi pēc vēlēšanām man ieteica mainīt matu krāsu, jo cilvēkiem asociējos ar šo sarkanmates tēlu. Tiem visiem ieteicējiem jautāju – vai patiešām man piestāvētu kļūt par blondīni? Domāju, ka nē. Varu iedomāties, kādi varētu būt cilvēku komentāri, ja es pēkšņi kļūtu blonda. Savukārt, ja kļūtu par pilnīgu tumšmati, droši vien visi šausminātos: „Ak Dieviņ, nu jau tu izskaties pēc raganas!” Skaidrs, ka vairumā gadījumu tumši mati cilvēku vizuāli padara drūmāku,” uzskata Āboltiņa.

Viņa arī turpmāk ir izlēmusi saglabāt sarkanīgo matu toni. „Ar to pietiekami labi sadzīvoju, tas ir tuvs manai būtībai, un šis ir mans zīmols. Šobrīd īsti nejūtos, ka man traucētu matu krāsa. Tāpēc šajā ziņā mainīt neko neplānoju,” strikti paziņo politiķe.

Solvita Āboltiņa pirms desmit gadiem - 2006. gada jūnijā!

Kasjauns.lv/Foto: Foto: Rojs Maizītis, Edijs Pālens/LETA, Ieva Lūka/LETA, Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 18
Kāda ir ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas diēta un iemīļotākie ēdieni? 11
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari 4
Skatīt visus komentārus