Marija teic, ka kāpurus apelsīnos pamanījusi tikai tad, kad viens auglis jau bija apēsts.

Valmieras "Mego" nopirktajos apelsīnos Marija ierauga brūnus kāpurus. FOTO 86

Novadu ziņas
2016. gada 8. aprīlī 06:30 2016. gada 8. aprīlī 06:30
Pagalam bēdīgu pirkumu, viesojoties Valmierā, piedzīvojusi Rīdziniece Marija (vārds mainīts). Pārtikas veikalā nopirktie apelsīni izskatījušies svaigi, taču zem to mizas slēpušies arī tīri svaigi kāpuri.

Marija apelsīnus iegādājusies veikalā „Mego” Rīgas ielā 4. Nekādus paskaidrojumus gan no veikala viņa nav lūgusi, jo nav vietējā, taču atgadījums licis vēderam sažmiegties. „Sliktākais ir tas, ka vienu apelsīnu jau biju apēdusi,” ziņo sieviete.

Šokēta arī veikala vadība

SIA „Mego” valdes locekle Ināra Hupenija atklāj, ka incidents pamatīgi izbrīnījis arī pašus veikalniekus un patlaban tiek izmeklēts, kā šie apelsīni nonākuši tirdzniecībā. „Esam informēti par notikušo un patlaban gaidām paskaidrojumu no izplatītāja. Šis gadījums, visticamāk, saistīts ar augļu importēšanu un izcelsmes valsti – tā varētu būt Spānija vai Turcija. Katrā ziņā arī mums bija šoks, kad šo uzzinājām. Mēs atvainojamies par šo starpgadījumu un aicinām jebkuru klientu vērsties pie mums jautājumu, neskaidrību vai problēmu gadījumos.”

PVD aicina ziņot laicīgi

Arī Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir saņēmis sūdzību par pirkumu Valmieras „Mego”. PVD sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere informē, ka bojātie apelsīni  ir laicīgi izņemti no aprites: „PVD Ziemeļvidzemes pārvalde veica pārbaudi tirdzniecības vietā. Sūdzībā minētie apelsīni vairs nebija tirdzniecībā. Papildu tam PVD pārbaudīs arī apelsīnu piegādātāju.” PVD gan importētāja identitāti neatklāj.

 

Kasjauns.lv/Foto: aculiecinieka foto

Citi šobrīd lasa

"Lec tagad!" instruktora sliktā angļu valoda noved nāvē pusaudzi 30
Mārtiņš Rītiņš paziņo, ka pēc 23 gadiem pamet Latvijas labāko restorānu 29
Tu neticēsi, ko šis ķīnietis izdarīja piecās minūtēs, lai dabūtu zelta stieni. Šodienas biedējošākie FOTO 2
Skatīt visus komentārus