51 Foto
"Vienotība" slēgtā teātra izrādē pārrunās partijā notiekošo. Šim mērķim izvēlēts Džilindžera mūzikls par cīnītāju Žannu D arku.

"Vienotība" dosies uz teātri, lai mūziklā izrunātu partijas aktualitātes 14

Ziņas
2016. gada 8. aprīlī 09:11
Politiskās partijas "Vienotība" biedri svētdien pulcēsies Dailes teātri, lai kopīgi vērotu mūziklu "Žanna D'arka", un pārrunātu partijas aktualitātes, informēja partijas preses sekretāre Laila Timrota.

Timrota pastāstīja, ka tradīcija kopīgi doties uz teātri, partijai ir jau ilgi, un tas ir veids kā partiju, kurai ir daudz biedru un nodaļu, saaicināt kopā, pārrunāt aktualitātes un pateikt paldies par darbu. Šoreiz partijas biedri kopīgi, slēgtā izrādē, vēros Dž.Dž.Džilindžera mūziklu "Žanna D'arka".

Tāpat, svētdien, teātra telpās līdzšinējā partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa plāno savus partijas biedrus informēt par savu lēmumu, saistībā ar viņas turpmāko darbību partijā, iepriekš pauda pati politiķe. "Man par saviem lēmumiem šaubu nav, tie svētdien tiks publiskoti biedriem," sacīja Āboltiņa.

Partijas Salaspils reģionālās nodaļas izvirzītais kandidāts uz partijas priekšsēdētāja amatu, Andris Piebalgs, atzina, ka savu izvēli - kandidēt vai nekandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu, komentēs pirmdien.


BNS/Foto: Lita Krone/LETA; Publicitātes/Gunārs Janaitis/Mārtiņš Ziders

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 22
  • Apžēlotā pārdevēja Oksana - no cietuma ar mīlestību pret Putinu 2
  • Čikāgā mūžībā pavadīts Alberts Legzdiņš 20