Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Justs Sirmais 12. maijā otrajā "Eirovīzijas" pusfinālā startēs ar pirmo kārtas numuru.

Justs Sirmais uzzinājis, ar kuru kārtas numuru startēs Eirovīzijas pusfinālā 25

Kultūra
2016. gada 8. aprīlī 12:19 2016. gada 8. aprīlī 12:19
Latvijas dalībnieks Justs Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā uzstāsies pirmais, informēja Latvijas Televīzijas komunikācijas speciāliste Agita Pudule.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls notiks 10.maijā, bet otrais - 12.maijā, un to atklās Justs Sirmais.

Kāpt pirmajam uz skatuves vienmēr ir liels izaicinājums un prasa īpašu koncentrēšanos, bet tajā pašā laikā šis sarežģītais uzdevums ļoti mobilizē, un Sirmais ir pārliecināts, ka Latvijas un viņa vārds, izskanot pirmajam, nesīs lieliskus rezultātus.

Bez Latvijas pārstāvja otrajā pusfinālā uzstāsies mūziķi no vēl 18 valstīm - Albānijas, Austrālijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Serbijas, Slovēnijas, Šveices un Ukrainas.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies jau 61.reizi, piedalīsies 43 dalībvalstis.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Konkursa fināls notiks 14.maijā. Konkursa norisei līdzi varēs sekot tiešraidē Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Justs Sirmais ieguva tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, uzvarot "Supernovas 2016" finālā.

Jau ziņots, ka pērn Latvija starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, pateicoties dziedātājas Aminatas Savadogo sniegumam, ieņēma sesto vietu.

Justa Sirmā vizītkarte Eirovīzijai - video:

Justs Sirmais "Supernova 2016" finālā ar dziesmu "Heartbeat" - video:

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 44
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 10
Skatīt visus komentārus