Pedro Almodovara un viņa brāļa Augustina Almodovara vārdi bija nosaukti no Panamas juridiskās firmas "Mossack Fonseca" datu centra nopludinātajos dokumentos.

Pedro Almodovars pēc "Panamas papīru" publicēšanas atsakās runāt ar žurnālistiem

Kultūra
2016. gada 8. aprīlī 13:09 2016. gada 8. aprīlī 13:09
Spāņu kinorežisors Pedro Almodovars pēc viņa vārda parādīšanās nopludinātajos "Panamas dokumentos" atteicies runāt ar presi jaunākās filmas "Julieta" pirmizrādē piektdien Madridē.

Almodovara pārstāvis sacīja, ka 66 gadus vecais režisors nesniegs intervijas un nefotografēsies. Taču filmas aktieri runās ar žurnālistiem.

Pedro Almodovara un viņa brāļa Augustina Almodovara vārdi bija nosaukti no Panamas juridiskās firmas "Mossack Fonseca" datu centra nopludinātajos dokumentos.

Spānijas interneta vietne "El Confidential" raksta, ka brāļi Almodovari 1991.gadā pārņēmuši Britu Virdžīnās reģistrētu ofšoru kompāniju.

Augustins Almodovars sacīja, ka uzņēmums izveidots, gatavojoties "mūsu kompānijas iespējamajai ekspansijai ārzemēs", taču "tika atstāta neizmantota, jo nesakrita ar mūsu darbības stilu".

Augustins Almodovars norāda, ka kopš brāļu kopīgās producentu kompānijas "El Deseo" dibināšanas esot uzņēmies biznesa pusi, kamēr Pedro Almodovars nodarbojies ar radošajām lietām.

"Es ļoti nožēloju kaitējumu mana brāļa reputācijai, ko izraisīja mans pieredzes trūkums mūsu ģimenes biznesa pirmajos gados," viņš teica.

Kinolente "Julieta" balstīta uz Bukera prēmijas laureātes Alises Manro īsajiem stāstiem.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 24
Atpūtnieku iecienītā vietā Kolumbijā nogrimst prāmis ar 150 tūristiem
Pievienot komentāru