Valsts otra augstākā amatpersona, piemēram, iekrājusi 8000 eiro, liecina jaunākā deklarācija.

Mūrniecei parādu nav - zināms, kāda ir Saeimas spīkeres rocība 13

Ziņas
2016. gada 8. aprīlī 15:06
12.Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) uzkrājusi 8239 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas ienākumu deklarācija par 2015.gadu.

Mūrnieces ienākumi pērn, salīdzinot ar 2014.gadu, palielinājušies par aptuveni 10 tūkstošiem eiro - no 32 tūkstošiem eiro 2014.gadā līdz 42 tūkstošiem eiro pērn.

Lielāko daļu no ienākumiem veido atalgojums par 12.Saeimas priekšsēdētājas amatu, tāpat Mūrniece saņēmusi 139 eiro lielu pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Deklarācija liecina, ka Mūrniece pērn ir atdāvinājusi 11 105 eiro vērtu zemes īpašumu Kandavā. Viņai pieder dzīvoklis Rīgā.

Saeimas priekšsēdētājas sabiedrisko attiecību padomniece Dace Balode informēja, ka dāvinājums ir saistīts ar Saeimas priekšsēdētājas pērn šķirto laulību un kopdzīvē iegūtās mantas dalīšanu. Mūrnieces īpašumā palicis dzīvoklis, bet Saeimas deputāta Ritvara Jansona (NA) īpašumā tiek nodots zemes īpašums un uz tā esošā vasaras māja Kandavā.

12.Saeimas priekšsēdētājas īpašumā nav deklarētu parādsaistību, cita veida uzkrājumu, īpašumu vai piederošu finanšu instrumentu.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 78
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 27
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 29