Valsts otra augstākā amatpersona, piemēram, iekrājusi 8000 eiro, liecina jaunākā deklarācija.

Mūrniecei parādu nav - zināms, kāda ir Saeimas spīkeres rocība 13

Sabiedrība
2016. gada 8. aprīlī 15:06 2016. gada 8. aprīlī 15:06
12.Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) uzkrājusi 8239 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas ienākumu deklarācija par 2015.gadu.

Mūrnieces ienākumi pērn, salīdzinot ar 2014.gadu, palielinājušies par aptuveni 10 tūkstošiem eiro - no 32 tūkstošiem eiro 2014.gadā līdz 42 tūkstošiem eiro pērn.

Lielāko daļu no ienākumiem veido atalgojums par 12.Saeimas priekšsēdētājas amatu, tāpat Mūrniece saņēmusi 139 eiro lielu pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Deklarācija liecina, ka Mūrniece pērn ir atdāvinājusi 11 105 eiro vērtu zemes īpašumu Kandavā. Viņai pieder dzīvoklis Rīgā.

Saeimas priekšsēdētājas sabiedrisko attiecību padomniece Dace Balode informēja, ka dāvinājums ir saistīts ar Saeimas priekšsēdētājas pērn šķirto laulību un kopdzīvē iegūtās mantas dalīšanu. Mūrnieces īpašumā palicis dzīvoklis, bet Saeimas deputāta Ritvara Jansona (NA) īpašumā tiek nodots zemes īpašums un uz tā esošā vasaras māja Kandavā.

12.Saeimas priekšsēdētājas īpašumā nav deklarētu parādsaistību, cita veida uzkrājumu, īpašumu vai piederošu finanšu instrumentu.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Diena PĒC: tā izskatās leģendārā Glāstonberijas festivāla vietā šorīt 8
Pasažieri no Pērtas piedzīvo šausmas lidojumā. Pilots viņiem ieteica lūgties 13
"Viņu pasargāja eņģeļi." Brīnumaini izglābjas bērns, kad auto Daugavpilī taranē māju 11
Skatīt visus komentārus