Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Internetā izplatās brīdinājumi: Rīgas – Ogres vilcienā vizinās kāds izvirtulis – solīds kungs jau gados, kas neķītri ar savu „mantību” cenšas piespiesties jaunām meitenēm.

Ogres vilcienā izvirtulis uzmācas meitenēm: "Uzlika somu uz vienas kājas un sāka sevi masēt" 102

112
2016. gada 8. aprīlī 19:19 2016. gada 8. aprīlī 19:19
Rīgas – Ogres vilcienā un 18. maršruta trolejbusā jau ilgāku laiku vizinās kāds kungs, kurš neķītri cenšas apgramstīt un pieskarties jaunām meitenēm. Valsts policija sakās, ka par tādu izvirtuli nav saņēmusi nevienu sūdzību, bet sociālajos tīklos tiek publicēti brīdinājumi meitenēm piesargāties no šī vīrieša.

Ogrēnietis Kārlis Červinskis Kasjauns.lv pastāstīja: „Gribu pievērst meiteņu uzmanību, ka Ogres – Rīgas vilcienā bieži esmu pamanījis šo glumo tipiņu. Stāv uz perona vai staigā caur vilciena vagoniem, meklējot kādu jaunu un izskatīgu meiteni, lai pēc tam tai apsēstos pretim un izliktos, ka ir iemidzis. Protams, cilvēks miegā var sevi nekontrolēt un ar celi bakstīt pretimsēdošo. Bet šim tas sanāk katru dienu. Varbūt man sakrīt vilcieni ar viņu, bet esmu viņu pamanījis pat divreiz dienā. Negribētu, lai tāds glumais apsēstos pie manām meitām un tēlotu gulošo.

Ja tā būtu viena reize, es noteikti nepievērstu uzmanību, bet tas notiek sistemātiski. Scenārijs vienmēr bijis vienāds: vilcienā pa gabalu (uz perona) noskatīt simpātisku meiteni . Un tad viņai apsēžas pretim. Savu somu viņš liek uz augšējā plaukta, tā lai ar jostas vietu varētu maksimāli pietuvotos pretī sēdošajai. Tad sāk tēlot iemigušu un sāk pamazām meiteni bakstīt ar savu celi, it kā slīdot uz leju.

Saņēmu ziņu, ka šis tips jau ilgu laiku uzdarbojas vilcienos. Kādreiz pat licis somu klēpī, lai varētu sevi aiztikt. Tagad viņš to liek uz plaukta, lai, kājās stāvot, varētu maksimāli tuvu pietuvoties meitenēm.

Cietumā viņu par to ielikt nevar. Bet - meitenes, lai sev nesabojātu dienu, ja šis glumeklis cenšas pie jums piesēsties, sakiet, ka vieta ir aizņemta vai pārsēdieties!”

Pēc tam, kad Červinskis brīdinājumu par izvirtuli publicējis sociālajos tīklos, vairākas meitenes viņam atrakstījušas par savu saskarsmi ar viņu. Viņš braukājot arī Rīgas trolejbusos. Lūk, vienas meitenes teiktais:

„Šis vīrietis ar tādām pašām darbībām sastopams arī Rīgā, 18. maršruta trolejbusā. Redzēju tādu situāciju Izkāpa pie veikala „Minska” Purvciemā”.

Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins Kasjauns.lv teica: „Valsts policija līdz šim informāciju par šāda veida gadījumiem nav saņēmusi, taču šobrīd informācija ir piefiksēta”.

Piektdien, 8. aprīlī, šis izvirtulis Ogres vilcienā atkal esot bijis „uzdevuma augstumos”. „Staigāja cauri vagoniem, meklējot kārtējo meiteni,” teica Červinskis.

„Pretīgi. Kas lai zina, kas tam cilvēkam galvā...”

Vairākas meitenes anonīmi ir dalījušās ar savu nepatīkamo pieredzi Ogres vilcienā:

* „Šitais vecis ir jāliek cietumā! Viņš ar šo nodarbojas jau daudzus gadus. Kad es biju jaunāka, viņš vienreiz apsēdās man pretī, pie loga. Uzlika sev to pašu lielo somu uz vienas kājas un sāka sevi masēt un izvilka „krānu” laukā. Protams, aiz somas jau neviens neko neredz! Man trauma gan bija. Šitais vecis ir jāķer”

* „Arī man, kad braukāju ar vilcienu, viņš piesēdās pretī un „spieda” ar savu gulēšanu stūrī ne reizi vien. No tās reizes, kad vienkārši pārsēdos citā vietā, viņš vairs nenāca pretī sēdēt. Domāju, ka man tik tā vienai šķiet, bet nē. Kad biežāk braucu ar vilcienu, kas kādreiz no Ogres brauca pulksten 8,15 no Ogres, redzēju, ka viņš regulāri izstaigāja visus vagonus. Un apsēdās tieši pie daiļā dzimuma pārstāvēm. Pretīgi. Kas lai zina, kas tam cilvēkam galvā...”


Kasjauns.lv/Foto: „Facebook”

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 94
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus