Sievietes uzvedība izraisījusi sašutumu sociālo tīklu lietotāju vidū, kuri komentāros uzsver, ka sieviete jāsauc pie atbildības par šādu rīcību.

Atpazīta sieviete, kura Rīgas autobusā pazemoja kontrolieri un iespļāva sejā meitenei 365

Ziņas
2016. gada 11. aprīlī 11:46
(ziņa papildināta 12:52) Ir atpazīta sieviete, kas pagājušajā piektdienā agresīvi un necienīgi izturējusies pret "Rīgas satiksmes" kontrolieri 3.autobusā, un Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki noformēs viņai administratīvā pārkāpuma protokolu, ziņo Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Par šādu uzvedību sabiedriskajā transportā viņai nāksies maksāt sodu līdz 500 eiro.

Kā vēstīts, šo starpgadījumu nofilmēja kāds pasažieris. Sociālajos tīklos izvietotajā video redzams, kā pieaugusi sieviete agresīvi, nekaunoties lietot lamuvārdus, pazemo kontrolieri un atsakās maksāt par braucienu sabiedriskajā transportā. Redzams arī, kā šī sieviete iespļauj sejā kādai jaunietei, kas neļauj viņai pamest transportu, iekams sieviete neatvainojas gados par viņu vecākai kontrolierei.

Sievietes uzvedība izraisījusi sašutumu sociālo tīklu lietotāju vidū, kuri komentāros uzsver, ka sieviete jāsauc pie atbildības par šādu rīcību.

"Tas, ko jūs redzat video - tā vēl ir ļoti maiga sabiedriskajā transportā notiekošā versija. Pret kontrolieriem, tajā skaitā pret sievietēm, pielietoti pat gāzes baloniņi un elektrošoki," raksta Ušakovs.

2015.gadā kopumā fiksēti 156 agresijas pret kontrolieriem gadījumi, 49 no tiem - ar fizisku vardarbību. 2016.gada pirmajā ceturksnī bija 30 agresijas gadījumi, 10 no tiem - fiziska agresija.

LETA / Foto: ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Reirs pat nevarot normāli strādāt. Labklājības ministrija skaidro, kādēļ brūk tās ēka 22
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 115
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 33