Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Policija par viltus darba piedāvājumu Rīgā aiztur krāpnieku un aicina atsaukties cietušos 3

112
2016. gada 11. aprīlī 14:58 2016. gada 11. aprīlī 14:58
Valsts policija (VP) Rīgā par krāpšanu aizturējusi vīrieti un aicina atsaukties vēl citus cietušos, informēja VP pārstāve Diāna Lūkina.

Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par vīrieti, kurš kādam vīrietim piedāvājis strādāt autostāvvietā par apsargu. Vēlāk darba piedāvātājs, izmantojot vīrieša uzticību, piedāvāja iegādāties mobilos telefonus, kas it kā būs nepieciešami darba vajadzībām. Darba piedāvātājs aicinājis cietušo samaksāt par telefoniem, norādot, ka atdos ieguldīto.

Cietušais samaksājis, taču mobilos telefonus darba devējs paturējis sev. Tāpat darba piedāvātājs aicinājis vīrieti atvērt jaunu bankas kontu. Šis lūgums cietušajam licies aizdomīgs, tādēļ viņš par to paziņojis policijai.

Pēc informācijas saņemšanas piektdien darba piedāvātājs – 1972.gadā dzimis vīrietis – tika aizturēts. Par krāpšanu sākts kriminālprocess.

Policijai ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis šādā veidā varētu būt apkrāpis vēl citus iedzīvotājus, tādēļ aicina cietušos vērsties policijā, zvanot uz tālruņa numuriem 67086302, 67086347 vai 110.

BNS / Foto: Valsts policija

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 124
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 41
Pievienot komentāru