Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
KNAB sāga turpinās. Streļčenoks: "Strīķe nenāk uz darbu un nesaņem algu". Kā zināms, viņi abi bija spītīgi ietiepušies. Strīķe nāca uz darbu, lai tur neko nevarētu pastrādāt.

Juta Strīķe uz darbu vairs nenāk, atklāj KNAB šefs 90

Sabiedrība
2016. gada 12. aprīlī 08:18 2016. gada 12. aprīlī 08:18
Ilggadējā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe nenāk uz darbu, tāpēc arī viņai netiek maksāta alga, intervijā laikrakstam "Neatkarīgā Rīta Avīze" atklāj biroja vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Jautāts, kāds īsti Strīķei patlaban ir statuss KNAB, Streļčenoks skaidro, ka oficiāli viņa ir biroja priekšnieka vietniece, kura ar disciplinārsodu pazemināta amatā par galveno speciālisti Juridiskajā nodaļā.

"Lai arī viņai ir gan elektroniskā atslēga, gan viss pārējais, viņa uz darbu nenāk. Tāpēc pagājušā gada beigās pieņēmu lēmumu pārtraukt viņai maksāt algu," intervijā laikrakstam skaidro Streļčenoks.

Kā ziņots, pirms dažiem gadiem Streļčenoks atbrīvoja Strīķi no biroja priekšnieka vietnieka amata, taču tiesa šo lēmumu atcēla. 2014.gada 11.jūlijā Streļčenoks parakstīja rīkojumu par Strīķes disciplinārsodīšanu un nolēma viņu pazemināt amatā no biroja vadītāja vietnieces par juristi uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem, sākot ar 2014.gada 21.jūliju.

2015.gada februārī KNAB lūdza biroja amatpersonu un darbinieku arodbiedrībai vērtēt iespējamos Strīķes darba pārkāpumus un sniegt arodbiedrības piekrišanu izbeigt darba tiesiskās attiecības starp KNAB un Strīķi. Arodbiedrība šādam lūgumam nepiekrita.

Strīķei noteiktie disciplinārsodi ir pārsūdzēti tiesā, un patlaban par tiem aizvien notiek tiesāšanās.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 44
Bijušajam Porziņģa komandas biedram Derikam Rouzam mērs ir pilns. 29 gados grib beigt basketbolista karjeru 8
Patīkamas ziņas pensionāriem ar invaliditāti. Viņu maciņi kļūs nedaudz biezāki
Skatīt visus komentārus