Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs izrotā Ministru kabineta Ziemassvētku egli. (Foto: LETA)

Tieslietu ministrijā dāsni piešķirtas prēmijas 84

Ziņas
2017. gada 29. decembrī 13:07 2017. gada 29. decembrī 13:07
Kasjauns.lv/LETA
Šī gada beigās Tieslietu ministrija (TM) ir izmaksājusi naudas balvas 65% apmērā no noteiktās mēnešalgas jeb 73 916 eiro darbiniekiem, kuri nostrādājuši ministrijā ilgāk par sešiem mēnešiem, kā arī tiem, kuri snieguši personisko darba ieguldījumu un sekmējuši darba kvalitāti.

Īpaši izcelti darbinieku sasniegumi mediācijas ieviešanā un popularizēšanas pasākumus Latvijā, kā arī Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Pretkukuļošanas darba grupas 2.fāzes rekomendāciju izpildes vadība.

Minētās naudas balvas ir noteiktas ar atsevišķu rīkojumu, ņemot vērā atalgojumam apstiprināto finanšu līdzekļu apmēru 2017.gadam, kā arī daļa finansējuma naudas balvām ir rasts uz darbinieku ilgstošu prombūtni, piemēram, slimības lapa, bērnu kopšanas atvaļinājums, vai uz prom ejoša darbinieka rēķina, izpildot valsts pārvaldes reformu plānu, skaidroja TM.

Pērn TM bija mazākais izmaksāto piemaksu, prēmiju, naudas balvu un pabalstu apmērs uz vienu darbinieku, secināts Valsts kontroles (VK) revīzijā "Par Latvijas Republikas 2016.gada pārskatu par valsts budžeta izpildi un par pašvaldību budžetiem".

Citi šobrīd lasa

Svin visa Latvija: aplūko, kā Latvijas novadi mirdz simtgades krāsās! 40
FOTO: dvīņu māsas, kas piedzima savienotas, pēc smagas operācijas veiksmīgi atdalītas 4
Simtgades lāpu gājiena kolonna Rīgā izstiepjas garāka par kilometru 240
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»