Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ministru prezidents Māris Kučinskis paziņoja, ka veselības aprūpe Latvijā pēdējo 20 gadu laikā lēnām dreifē no valsts apmaksātas uz privāto veselības sistēmu.

Kučinskis: "Veselības aprūpe lēnām dreifē no valsts apmaksātas uz privāto veselības sistēmu" 55

Politika
2016. gada 16. aprīlī 13:29 2016. gada 16. aprīlī 13:29
Veselības aprūpe ir sāpīga tēma, kas līdz šim ir ilgi un bezjēdzīgi muļļāta, un kura apzināti vai neapzināti, bet pēdējo 20 gadu laikā lēnām dreifē no valsts apmaksātas uz privāto veselības sistēmu, šodien Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Kučinskis savā runā pauda redzējumu par vairākām valdības prioritātēm. Runājot par veselības aprūpi, politiķis norādīja, ka šajā jomā ir plašs privātais piedāvājums, un atzina, ka ārstiem ir tiesības ar uzņēmējdarbību.

Tomēr Kučinskis reizē arī taujāja, ko darīt tiem cilvēkiem, kas nespēj samaksāt par pakalpojumiem, un premjerministrs sniedza daļēju atbildi, norādot, ka valdībai ir redzējums, kā palielināt, veselības aprūpes jomas budžetu, taču, lai to paveiktu, pretī ir jābūt skaidram, ticamam un realizējamam veselības sfēras modelim, kurā mijiedarbojas valsts un privāto veselības pakalpojumu sniegšana.

LZS kongresa sākumā no 334 pieteiktajiem delegātiem bija reģistrējušies 305 un tika pasludināts par lemttiesīgu. Pasākums sākās ar dažus desmitus minūšu garu muzikālu programmu.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 14
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Skatīt visus komentārus