Tautas sporta skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Aicina pieteikties skriešanas seriālam "Izskrien Rīgu!" 3

Runā Rīga
2016. gada 18. aprīlī 19:55 2016. gada 18. aprīlī 19:55
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv pieteikt dalību skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”, kurā šogad paredzēti pieci posmi – Kronvalda parkā, Arkādijas parkā, Vakarbuļļu pludmalē, Pļavnieku sporta un atpūtas centā un Lucavsalā. Pirmais posms notiks jau 7. maijā.

Jau ceturto gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrien Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Veselības distancē un Meistaru grupā.

Tautas sporta skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Pirmais seriāla posms notiks 7. maijā Kronvalda parkā, otrais posms risināsies 4. jūnijā Arkādijas parkā, trešais – 2. jūlijā Vakarbuļļu pludmalē, ceturtais – 6. augustā Pļavnieku sporta un atpūtas centrā, bet sezonas noslēdzošais  posms notiks 11. Septembrī Lucavsalā.  Sacensību sākums visos posmos plkst. 11.00.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Organizatori aicina ikvienu interesentu iepazīties ar skriešanas seriāla nolikumu, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir mainīti reģistrēšanās noteikumi. Skriešanas seriāla nolikums pieejams tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv .

Skriešanas seriālu „Izskrienam Rīgu!” organizē Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to atbalsta “Isostar”.

 

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Britu modele apsūdz slaveno iluzionistu Deividu Bleinu izvarošanā 22
“British Airways” pasažierus reisā uz Londonu pamatīgi apskādējušas blaktis 9
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 6
Pievienot komentāru