Divu jauniešu bēgšana no policijas svētdienas naktī beidzās ar smagu avāriju – paši braucēji ar dažādām traumām nokļuva slimnīcā, sadragātas četras automašīnas un sabojāti ceļmalas koki.

Dzēruši jaunieši policistiem "sarūpē" trillera cienīgus notikumus Zolitūdē. FOTO. VIDEO 21

Ziņas
2016. gada 19. aprīlī 19:03
Divu jauniešu bēgšana no policijas beigusies ar viņu nokļūšanu slimnīcā, avāriju, vairāku auto sadragāšanu, ietriekšanos kokos un samaņas zaudēšanu. Svētdienas naktī Zolitūdē pašvaldības policija vajāja no policijas bēgošus jauniešus, vadītājs bija alkohola reibumā.

Svētdien, 17. aprīlī, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki patrulēšanas laikā Zolitūdē pamanīja „Audi” markas automašīnu, kura piedalījās ceļu satiksmē bez ieslēgtiem lukturiem. Izmantojot gaismas un skaņas signālus, automašīnas vadītājam vairākkārtīgi tika dots rīkojums apturēt transportlīdzekli, uz ko vadītājs nereaģēja un turpināja palielināt ātrumu.

Cenšoties aizbēgt no policijas darbiniekiem, automašīnas vadītājs ar savu spēkratu radīja bojājumus trim automašīnām, kas bija novietotas ielas malā, līdz ietriecās kokā, apmetot automašīnu uz ielas pretējo pusi un ietriecoties citā automašīnā. 30 gadus vecā vadītāja, kurš bija alkohola reibumā, 26 gadus vecais līdzbraucējs guva ievainojumus un zaudēja samaņu, bet pats vadītājs metās bēgt. Policisti drīz vien viņu panāca un aizturēja.

„Abi cietušie ir pie samaņas, taču vienam no viņiem bija īslaicīgs samaņas zudums, kas iestājies traumas rezultātā. Abiem ir mugurkaula un galvas traumas,” LNT raidījumam „Degunktā” teica Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Kā notika trillera cienīgā dzīšanās pakaļ iereibušajiem jauniešiem, skatieties video.

Pakaļdzīšanās beidzas ar smagu avāriju
Kasjauns.lv/Foto: Rīgas pašvaldības policija/Video: LNT „Degpunktā”
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Marija Bērziņa: "Kad spēcīgas sievietes neatrod līdzvērtīgus vīriešus, viņas sāk pieprasīt no citiem" 0
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 30
  • Darbspējīgs rīdzinieks vecumā līdz 45 - tāds ir tipisks alimentu nemaksātājs 8