Būs izmaiņas četros "Nordeka" autobusu maršrutos.

Būs izmaiņas četros autobusu maršrutos uz provincēm 10

Novadu ziņas
2016. gada 19. aprīlī 23:52 2016. gada 19. aprīlī 23:52
Ņemot vērā pasažieru un autobusu vadītāju ierosinājumus, plānots veikt izmaiņas četros pasažieru pārvadātāja "Nordeka" autobusu maršrutos, kuras stāsies spēkā šā gada 21.aprīlī.

Izmaiņas paredzēts veikt starppilsētu autobusu maršrutos - Rīga-Saldus, Rīga-Viļaka-Baltinava, Rīga-Kuldīga un Rīga-Daugavpils.

Pēc "Nordeka" paustā, maršruta Rīga–Saldus autobusam, kas no Saldus autoostas izbrauc plkst. 15.50, tiks mainīts reisa izpildes laiks, līdz ar to iespējams mainīties autobusa apstāšanās laikiem pieturvietās, kas atrodas maršruta posmā no Brocēniem līdz galapunktam Rīgā.

Uzlabojoties ceļa segumam tā posmā Viļaka–Baltinava, tiks samazināts maršruta Rīga–Viļaka–Baltinava reisu izpildes laiks, līdz ar to autobuss, kas no Rīgas izbrauc plkst.16.45, Baltinavā būs 12 minūtes ātrāk. Samazinoties reisa izpildes laikam, tiks mainīti autobusa apstāšanās laiki pieturvietās, kas atrodas ceļa posmā Viļaka–Baltinava. Tāpat minētā maršruta autobuss turpmāk no Baltinavas izbrauks 15 minūtes vēlāk – plkst.1.25. Maršruta Rīga–Viļaka–Baltinava pieturvieta Medņeva no 21.aprīļa sauksies Semenova.

Ņemot vērā, ka maršruta Rīga–Kuldīga autobusa pasažieru uzņemšanai plānotais stāvēšanas laiks Kuldīgas autoostā turpmāk būs 10 minūtes, tas no Priedaines un Virkas izbrauks piecas minūtes agrāk – attiecīgi plkst.5.05 un 7.05.

"Nordeka" ir viens no lielākajiem Latvijas pasažieru autopārvadājumu uzņēmumiem, kas apkalpo autobusu maršrutus Latvijā.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 61
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 6
"Tevi spārda kājām, bet visiem vienalga" - lietuvietis Edvards par pārdzīvoto Jāņu naktī Rīgā
Skatīt visus komentārus