Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Internetā vāc parakstus, lai Latvija atdalītos no Saules sistēmas un Piena ceļa galaktikas kopumā. Tas stiprināšot mūsu valsts neatkarību. Jau savākti apmēram desmit paraksti. Latviešu vēlmi atdalīties no Saules sistēmas atbalsta arī Vācijā.

Vāc parakstus, lai Latviju atdalītu no Saules sistēmas 132

Sabiedrība
2016. gada 20. aprīlī 06:38 2016. gada 20. aprīlī 06:38
Internetā uzsākta parakstu vākšana, lai Latviju atdalītu no Saules sistēmas un Piena ceļa galaktikas. Latvijas pārvietošanās uz citu galaktiku veicināšot mūsu valsts neatkarību. Vairāk nekā pusotra mēneša laikā zem petīcijas jau savākti gandrīz desmit parakstu.

Petīciju virtuālajā vietnē secure.avaaz.org ievietojusi kāda persona ar segvārdu Taša Jar (Tasha Yar ir amerikāņu fantastiskas teleseriāla „Zvaigžņu ceļš: nākamā paaudze” varone, blondīne, kura dzimusi 2364. gadā), kura paziņojusi, ka zem petīcijas vajag savākt 100 parakstus. Tiesa gan, nav minēts, kam to iesniegs un kā tajā minēto iecerēts realizēt dzīvē. Pēc visa spriežot, šī ir Tašas Jar satīriska atbilde uz pēdējā laikā publicētajām petīcijām, kurās tika aicināts Latviju pievienot Krievijai vai ASV, atbilde uz diskusijām par grozījumiem krimināllikumā, kuros paredzēts bargāks sods par Latvijas teritoriālās vienotības apšaubīšanu.

Petīcijas teikts: „Lai nostiprinātu Latvijas Republikas neatkarību un izslēgtu kaimiņvalstu provokācijas, mēs, apakšā, parakstījušies aicinām Latviju atdalīt no Saules sistēmas un Piena Ceļa galaktikas kopumā. Tas mums palīdzēs uz visiem laikiem izbēgt no uzbrukumiem mūsu valstij. Pie tam mēs izvairīsimies no bēgļu plūsmas. Pārtraucot visa veida sadarbību ar planētu Zemi, mūs vairs neietekmēs svārstības biržas fondu tirgos, vispasaules pandēmijām, akcīzes preču kontrabanda un zaļo cilvēciņu snaikstīšanās gar mūsu robežām. Tāpat mēs saglabāsim unikālo ekosistēmu. Mēs arī pilnīgi likumīgi varēsim anulēt visus mūsu valsts ārējos parādus”.

Kasjauns.lv/Foto: Evija Trifanova/LETA/Edijs Pālens/LETA, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 14
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 18
Skatīt visus komentārus