Internetā vāc parakstus, lai Latvija atdalītos no Saules sistēmas un Piena ceļa galaktikas kopumā. Tas stiprināšot mūsu valsts neatkarību. Jau savākti apmēram desmit paraksti. Latviešu vēlmi atdalīties no Saules sistēmas atbalsta arī Vācijā.

Vāc parakstus, lai Latviju atdalītu no Saules sistēmas 132

Ziņas
2016. gada 20. aprīlī 06:38
Internetā uzsākta parakstu vākšana, lai Latviju atdalītu no Saules sistēmas un Piena ceļa galaktikas. Latvijas pārvietošanās uz citu galaktiku veicināšot mūsu valsts neatkarību. Vairāk nekā pusotra mēneša laikā zem petīcijas jau savākti gandrīz desmit parakstu.

Petīciju virtuālajā vietnē secure.avaaz.org ievietojusi kāda persona ar segvārdu Taša Jar (Tasha Yar ir amerikāņu fantastiskas teleseriāla „Zvaigžņu ceļš: nākamā paaudze” varone, blondīne, kura dzimusi 2364. gadā), kura paziņojusi, ka zem petīcijas vajag savākt 100 parakstus. Tiesa gan, nav minēts, kam to iesniegs un kā tajā minēto iecerēts realizēt dzīvē. Pēc visa spriežot, šī ir Tašas Jar satīriska atbilde uz pēdējā laikā publicētajām petīcijām, kurās tika aicināts Latviju pievienot Krievijai vai ASV, atbilde uz diskusijām par grozījumiem krimināllikumā, kuros paredzēts bargāks sods par Latvijas teritoriālās vienotības apšaubīšanu.

Petīcijas teikts: „Lai nostiprinātu Latvijas Republikas neatkarību un izslēgtu kaimiņvalstu provokācijas, mēs, apakšā, parakstījušies aicinām Latviju atdalīt no Saules sistēmas un Piena Ceļa galaktikas kopumā. Tas mums palīdzēs uz visiem laikiem izbēgt no uzbrukumiem mūsu valstij. Pie tam mēs izvairīsimies no bēgļu plūsmas. Pārtraucot visa veida sadarbību ar planētu Zemi, mūs vairs neietekmēs svārstības biržas fondu tirgos, vispasaules pandēmijām, akcīzes preču kontrabanda un zaļo cilvēciņu snaikstīšanās gar mūsu robežām. Tāpat mēs saglabāsim unikālo ekosistēmu. Mēs arī pilnīgi likumīgi varēsim anulēt visus mūsu valsts ārējos parādus”.

Kasjauns.lv/Foto: Evija Trifanova/LETA/Edijs Pālens/LETA, Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 30
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 26
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 10