Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Pēc griestu ielūšanas pamestā ēkā Rīgā smagas traumas guvis vīrietis 3

112
2016. gada 23. aprīlī 15:40 2016. gada 23. aprīlī 15:40
Vakar Rīgā smagas traumas guvis kāds vīrietis, kurš pamestā ēkā izkritis starp ēkas stāviem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Aptuveni 50 gadus vecs vīrietis smagas traumas guvis pēc tam, kad kādā pamestā ēkā ielūzuši griesti un viņš nokritis uz apakšējo stāvu. Palīdzības izsaucēji negadījuma apstākļus precīzi nav varējuši izskaidrot. Mediķi vīrietim konstatējuši smagus ķermeņa savainojumus, tostarp ļoti smagu galvas traumu. Vīrietis bezsamaņā un smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Rīgas reģionā 44 gadus vecs vīrietis guvis darba traumu, rokot tranšeju. Nelaimes gadījums noticis, kad aptuveni 1,5 metru dziļumā ir iebrukusi viena no sienām. Uz vīrieša krūškurvja uzkritušas smiltis, radot krūškurvja traumu un vienas puses ribu lūzumu.

Savukārt Vidzemes reģionā 41 gadu vecs vīrietis lauzis kāju, apgāžoties kvadraciklam, uz kura braucis. Vīrietis ar kvadraciklu braucis alkohola reibumā.

Rīgas reģionā 47 gadus veca sieviete atrasta guļam uz ielas alkohola reibumā. Sieviete nogulējusi nezināmu laiku un viņai konstatēta ķermeņa atdzišana.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 1164 izsaukumi, no tiem 167 saistīti ar traumām.

LETA

Citi šobrīd lasa

Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 17
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 5
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Pievienot komentāru