Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Zādzība no privātmājas pagalma Beberbeķos ļaundariem izvērtās negaidīti 8

112
2017. gada 18. oktobrī 15:09 2017. gada 18. oktobrī 15:09
Kasjauns.lv
Naktī no 14. uz 15. oktobri ap plkst.4 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemta informācija par zādzību no privātmājas. Par šo notikumu ziņoja nozagtās mantas īpašnieks.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka no privātmājas teritorijas tika nozagts zāles pļāvējs. Cietušā kaimiņš naktī pamodies un ieraudzījis, kā divi vīrieši pie mašīnas pieāķējuši zāles pļāvēju un braukuši projām, atstājot vilkšanas pēdas. 

Cietusī persona kopā ar kaimiņu izsekojuši iespējamos vainīgos un ieraudzījuši iestigušu mašīnu kopā ar zāles pļāvēju. Pamanījuši tā īpašnieku un kaimiņu, aizdomās turētās personas metušās bēgt, notikuma vietā atstājot gan mašīnu, gan nozagto mantu.

Veicot izmeklēšanas darbus, Rīgas Zemgales iecirkņa policisti 17. oktobrī par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja divus vīriešus, kuri dzimuši 1983. un 1987. gadā. Aizturētie iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas - par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētie vīrieši atrodas izolatorā.
 

Citi šobrīd lasa

Kuldīgā satrakojies romu bars piekauj mūzikas festivāla apmeklētājus 75
Laimas Vaikules trīs atzīšanās par šo vasaru 1
Receptes un ieteikumi ideālam Jāņu šašlikam
Skatīt visus komentārus

Дочь звезды «Секса в большом городе» стала сыном 1

"Я знаю, что я выздоровлю!": Анна Семенович расплакалась, вспоминая о Жанне Фриске