Lietotas „Lamborgini Gallardo Spyder” automašīnas cena Latvijā svārstās ap 100 000 līdz 120 000 eiro.

Baismīgs skats! Skanstes stāvvietā sadeg divi dārgi "Lamborghini" superauto. FOTO 35

112
2016. gada 25. aprīlī 16:36 2016. gada 25. aprīlī 16:36
Ar visai nepatīkamiem skatiem feisbukā dalās kāda rīdziniece vārdā Inese Roze. Viņa dzīvokļu namu „Skanstes virsotnes” pazemes autostāvvietā smagi apdegušus uzgājusi divus itāļu „Lamborgini” markas automobiļus un vienu „Toyota” markas automašīnu. Fotogrāfijās redzamais liks sastingt jebkuram automašīnu cienītājam.

Policija uzsāk izmeklēšanu

„Nepatīkams skats autostāvvietā, pirmdienas rītā. Skumīgi, ka kāds kaut ko tādu var izdarīt ar tik smukām mašīnām!” feisbukā raksta Inese. Sieviete sadegušās automašīnas uzgājusi šīs pirmdienas rītā, dzīvokļu namu „Skanstes virsotnes” pazemes autostāvvietā. Sadegušas „Lamborgini Gallardo Spyder”, „Lamborgini Murcielago” un „Toyota Land Cruiser” automašīnas.

Notikušā iemesli pagaidām neskaidri

Par notikušo savlaicīgi informēta arī Valsts policija. „25.aprīlī, pulksten 01.35 saņēmām informāciju par degošām automašīnām. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc 185.p.2. daļas par mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citā vispārbīstamā veidā. Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes un notiek izmeklēšana,” paziņoja policijas pārstāve Ance Rozīte.

Policijā sākts kriminālprocess par svešas mantas bojāšanu, kā arī nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu ugunsgrēka iemeslu.

Bojātie spēkrati, visticamāk, ir tie paši, kas izmantoti Kristapam Porziņģim veltītās grupas “Olas” dziesmas videoklipā:


Kasjauns.lv/Foto: Facebook.com

Citi šobrīd lasa

"Manam draugam teica, ka esot pārāk tumšādains, jābalina āda" – modele Liene Podiņa par augstās modes aizkulisēm
Žannas Friskes vecāki nevēlas atgriezt pazudušo naudu un pārsūdz tiesas spriedumu 2
Sprāgstošs putukrējuma trauks nogalina slavenu fitnesa blogeri 11
Skatīt visus komentārus