Saeimas deputāts Anrijs Matīss ierodas uz "Vienotības" frakcijas sēdi, kurā apspriedīs premjera amata kandidāta Māra Kučinska piedāvājumu par atbildības jomu sadalījumam valdībā. (Foto: LETA)

Arī Anrijs Matīss pamet "Vienotību" 37

Politika
12. oktobrī 15:34 2017. gada 12. oktobrī 15:34 | Papildināts, 12. oktobrī 16:18
Kasjauns.lv/LETA
Deputāts Anrijs Matīss nolēmis izstāties no "Vienotības", jo nav apmierināts ar Arvila Ašeradena (V) lēmumu pamest ekonomikas ministra amatu, tādējādi kļūstot par "Vienotības" Saeimas frakcijas vadītāju.

Matīss izstājas no partijas, bet turpinās strādāt frakcijā.

Matīss apliecināja, ka iesniedzis iesniegumu par izstāšanos no partijas. Matīss skaidroja, ka pēc kongresa no jaunas partijas valdes bija daudz gaidīts, bet tā neesot attaisnojusi cerības.

Politiķis uzskata, ka Ašeradenam nevajadzēja pamest ekonomikas ministra amatu un tas noteikti neesot bijis pareizākais lēmums laikā, kad viņa vadītajā nozarē ir daudz iesāktu darbu.

"Pieņēmu lēmumu un iesniedzu iesniegumu par izstāšanos no partijas, frakcijā pagaidām ceru palikt un aktīvi strādāt," teica Matīss.

Matīss apgalvoja, ka pagaidām viņam neesot padomā neviens cits konkrēts politiskais spēks, kuram pievienoties. "Strādāšu, skatīšos, kura politiskā spēka idejas ir man vistuvākās un kuram politiskajam spēkam mana pieredze ir noderīga," piebilda politiķis.

Citi šobrīd lasa

70 gadus vecs vīrs no Alūksnes ticis pie sava mūža lielākā laimesta 19
Slavenajam aktierim Armenam Džigarhanjanam draud bēdīgs gals 19
"Viņa mani seksuāli vajāja," uzbrucējs atklāj, kāpēc sadūris radio žurnālisti 26
Tēmas: "Vienotība"
Skatīt visus komentārus