6 Foto
Ojārs Grinbergs (1942 - 2016).

Atvadīšanās no mūžībā aizgājušā Ojāra Grinberga notiks piektdien 10

Ziņas
2016. gada 26. aprīlī 11:10
Atvadīšanās no mūžībā aizgājušā dziedātāja Ojāra Grinberga notiks piektdien, 29.aprīlī, Rīgas Krematorijas Lielajā zālē, pavēstīja Grinberga kolēģis, dziedātājs Viktors Lapčenoks.

Tuvinieki Grinbergu apglabās Raiņa kapos, bet atvadīšanās no mākslinieka Krematorijā plānota plkst.14.

Jau ziņots, ka pagājušajā piektdienā 73 gadu vecumā mūžībā aizgāja dziedātājs Ojārs Grinbergs.

Grinbergs, kurš dzimis 1942.gada 19.novembrī, ieskaņoja vairākus simtus dziesmu kā solists, kā arī duetā ar dziedātāju Margaritu Vilcāni un citiem pazīstamiem estrādes dziedātājiem. Dziedātājs uzstājies vairāku ansambļu sastāvā, tai skaitā "REO". No 1973.gada viņš dziedāja Filharmonijas ansamblī.

Mūziķa izpildītās dziesmas uzvarējušas "Mikrofona dziesmu aptaujā". 1969.gadā konkursā uzvarēja "Dziesma nenosalst" un 1971.gadā - "Teic, kur zeme tā", kuru Grinbergs izpildīja kopā ar Noru Bumbieri, Vilcāni un Lapčenoku.

Grinbergs darbojies arī politikā. Viņš ticis ievēlēts 6. Saeimā no saraksta "Tautas kustība Latvijai (Zīgerista partija)".

2007.gadā Grinbergs kopā ar Vilcāni saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu par mūža ieguldījumu mūzikā. Savukārt 2013.gadā dziedātājs kļuva par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri.

 

BNS / Publicitātes foto
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Latvijas seksīgāko jauno zvaigžņu TOP 10. FOTO 16
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 19
  • Repšes meita pēc operācijas pateicas par spēcinošo atbalstu 3