Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
“Brussels Tram Experience” atiet ikvakaru no Poelaert Square, un brauciens, kura laikā tiek pasniegtas vakariņas, ilgst 2 stundas.

Briselē tramvajā varēs baudīt mūsdienu Latvijas virtuves vakariņas. FOTO 16

Runā Rīga
2016. gada 27. aprīlī 11:35 2016. gada 27. aprīlī 11:35
No 26.aprīļa līdz 29.maijam Rīgas kā gastronomijas galamērķa mārketinga kampaņas ietvaros Briseles tramvaja restorānā "Brussels Tram Experience" varēs baudīt mūsdienu Latvijas virtuves vakariņas. Rīgas ēdienkarti izstrādājusi pazīstamā latviešu šefpavāre Svetlana Riškova. “Brussels Tram Experience” ir viens no populārākajiem Briseles tūrisma projektiem, kurā pilsētas apskate apvienota ar izsmalcinātām vakariņām īpaši aprīkotā tramvajā.

Otrdienas vakarā Briselē notika atklāšanas vakariņas medijiem, kurās piedalījās arī Rīgas mērs Nils Ušakovs: "Mūsdienīgu un kvalitatīvu restorānu attīstība ir viens no iemesliem, kādēļ Rīga kļūst par arvien populārāku ceļotāju galamērķi. Esmu gandarīts, ka mūsu šefpavāru talantu novērtē arī Briselē, un, pateicoties abu pilsētu veiksmīgajai sadarbībai, tieši Rīgai tika piedāvāta iespēja pārsteigt Briseles iedzīvotājus un pilsētas viesus ar latviešu virtuvi. Pateicoties gūtajam baudījumam, ceram viesus sagaidīt arī Rīgas restorānos, kas Eiropā piedāvā vienu no labākajām kvalitātes un cenas attiecībām."

Īpašajā Rīgas ēdienkartē tiks piedāvātas 3 kārtu vakariņas ar mūsdienu Latvijas virtuvei raksturīgiem produktiem - bietēm, kazas sieru, zandartu un skābenēm. Pie ēdieniem tiks pasniegti arī atbilstoši pieskaņoti dzērieni.

"Restorāns tramvajā ir viens no mūsu veiksmīgākajiem gastronomijas projektiem. To ir iecienījuši gan tūristi, gan vietējie Briseles iedzīvotāji. Lai uzturētu šo projektu nemainīgi interesantu, mēs meklējam arvien jaunus veidus, kā pārsteigt mūsu klientus. Viesojoties Rīgā, ļoti atzinīgi novērtējām šefpavāru un restorānu sniegumu, tādēļ ar prieku piedāvājām Svetlanai veidot šo Rīgas ēdienkarti. Tā kā jau tagad vairāk nekā puse no visām pieejamajām vakariņām ir izpārdotas, tad viennozīmigi varam teikt, ka mūsu sadarbība ir veiksmīga," Olivjē Marette, Visit Brussels gastronomijas projektu vadītājs.

“Brussels Tram Experience” atiet ikvakaru no Poelaert Square, un brauciens, kura laikā tiek pasniegtas vakariņas, ilgst 2 stundas. Tramvajs ir pilnībā modernizēts un iekārtots kā restorāns ar 34 vietām, aprīkots ar virtuvi, lai varētu nodrošināt augsta līmeņa vakariņas.

Brussels Tram Experience tika radīts 2012.gadā Briseles gastronomijas gada “Brusselious 2012” ietvaros, sadarbībā ar slavenākajiem Michelin Briseles restorānu pavāriem.  

Mūsdienu Latvijas virtuves vakariņas Briselē organizē Rīgas dome un LIVE RĪGA sadarbībā ar Visit Brussels.     

Sīkāka informācija par "Brussels Tram Experience" un vietu rezervēšana.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 14
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 7
"Pārgalvībai nav robežu!" Tā par kāda BMW šofera izdarībām Latgales pusē saka policijā 2
Skatīt visus komentārus