Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Saskaņā ar jaunākajām ziņām negadījums esot noticis pēc tam, kad kāda mašīna, kura griezusies no Raiņa bulvāra uz 13.janvāra ielu, nav palaidusi sev priekšā pa 13.janvāra ielu braucošu mikroautobusu.

Rīgas centrā sadūrušies trīs mikroautobusi; ir vairāki cietušie. FOTO 6

112
2016. gada 27. aprīlī 20:02 2016. gada 27. aprīlī 20:02
Rīgas centrā, netālu no 13.janvāra ielas un Raiņa bulvāra krustojuma, notikusi trīs pasažieru mikroautobusu sadursme, kurā cietuši seši cilvēki.

Negadījumā cietuši seši cilvēki, viens vīrietis un piecas sievietes, kas ar vieglām traumām nogādāti slimnīcā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Cietušie guvuši galvas un sejas sasitumus, savukārt vienā gadījumā ir aizdomas par deguna kaula lūzumu.

Mediķi novērtēja arī kāda bērna veselības stāvokli, taču viņš traumas nebija guvis, tāpēc piederīgo pavadībā palaists mājās. Valsts policijas sākotnējā informācija par septiņiem cietušajiem varētu būt radusies, pie cietušajiem pieskaitot arī bērnu, kurš traumas nav guvis.

Valsts policijas rīcībā esošā sākotnējā informācija liecināja, ka negadījumā cietuši septiņi cilvēki, aģentūru LETA informēja VP pārstāve Diāna Lūkina. Sākotnējais novērtējums liecina, ka viņi nav smagi cietuši.

Saskaņā ar jaunākajām ziņām negadījums esot noticis pēc tam, kad kāda mašīna, kura griezusies no Raiņa bulvāra uz 13.janvāra ielu, nav palaidusi sev priekšā pa 13.janvāra ielu braucošu mikroautobusu, skaidroja Lūkina.

Mikroautobuss pamanījis šo auto un paspējis nobremzēt, arī otrais mikroautobuss paguvis nobremzēt, savukārt trešais mikroautobuss nepaguva veikt bremzēšanas manevru. Tas izraisīja trešā mikroautobusa ietriekšanos otrā mikroautobusa aizmugurē, kas savukārt ietriecies pirmajā mikroautobusā.

Sadursmē iesaistīts viens "Rīgas satiksmes" mikroautobuss un divi "Rīgas Taksometru parka" mikroautobusi.

Notikuma vietā ieradušās divas policijas ekipāžas un trīs ātrās palīdzības automašīnas. Pagaidām ziņu par smagi cietušajiem nav.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Kāda ir ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas diēta un iemīļotākie ēdieni? 17
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 17
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena
Skatīt visus komentārus