Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

4.maijā aicina uz vasaras sezonas atklāšanas pasākumu "Neparastais Mežaparks"

Runā Rīga
2016. gada 28. aprīlī 08:00 2016. gada 28. aprīlī 08:00
2016. gada 4. maijā no pulksten 12.00 līdz 17.00 kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” norisināsies pasākums “Neparastais Mežaparks”, kura laikā ar aizraujošām aktivitātēm tiks atklāta vasaras sezona Rīgas lielākajā un zaļākajā parkā. Pasākumu organizē “Mežaparka” apsaimniekotājs SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar parka nomniekiem un citiem entuziastiem, kuru ikdiena ir cieši saistīta ar “Mežaparku”.

Lai iepazīstinātu Rīgas pilsētas iedzīvotājus un viesus ar atpūtas un izklaides iespējām kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”, parka apsaimniekotājs SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar parka nomniekiem un citiem entuziastiem 2016. gada 4. maijā organizē vasaras sezonas atklāšanas pasākumu “Neparastais Mežaparks”. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt 4. maija svētku dienu, piedaloties dažādās aktivitātēs.

Par šīs dienas īpašo pārsteigumu kļūs planetārijs, kurā varēs vērot un izzināt plašo zvaigžņoto debesu pasauli. Turpat blakus atradīsies pilotu un kosmonautu trenažieris “ORBITRON”, kas ļaus izjust bezsvara stāvokli un paaugstinātu gravitācijas slodzi.

Laukumā pie Jaunlaulāto kalniņa varēs nofotografēties pie “Mežaparka” trīsdimensiju zīmējumiem. Trīsdimensiju grafiti un zīmējumi uz asfalta ir populāri visā pasaulē. Ja uz šādu zīmējumu skatās no noteikta punkta, tad tas rada telpiskas realitātes ilūziju un attēlotais šķiet dzīvs.

Bērnu rotaļu pilsētiņā ik pēc stundas, sākot no pulksten 13.00, pasakas bērniem latviešu un krievu valodā lasīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Vimba un M. Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris Maksims Busels. SIA “PoniCikls” priecēs bērnus ar izjādēm ar ponicikliem, SIA “Kaskāde” piedāvās bērniem iespēju zīmēt ar krītiņiem uz asfalta. Turpat netālu, “Mežaparka” Zaļajā teātrī, varēs iepazīties ar latviešu velodarinājumiem un izmēģināt dažādus braucamrīkus – “Speed up Bike”, “Dip Dap”, “Hopp” un “Spārītes” velosipēdus.

Piedzīvojumu parkā “Mežakaķis” visu dienu būs atlaides ģimenēm – pērkot vienu pieaugušā biļeti, bērna (līdz 17 gadu vecumam ieskaitot) biļete būs par brīvu.

Pasākumu pļavā pie Lielās estrādes 7. vārtiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās apvienības “Pasaku nams” atrakcijās un biedrības “REĀLS PIEDZĪVOJUMS” aktivitātēs. AS “Latvijas Maiznieks” radošajā darbnīcā bērni varēs krāsot, cept un rotāt bulciņas, kā arī veidot medaļas. Turpat interesentiem būs iespēja iepazīties ar “smovey” riņķiem – unikālu fitnesa, terapijas un veselību veicinošo ierīci no Austrijas. SIA “UFOGOLF” piedāvās iemēģināt roku disku golfā. Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmu "Veselības sporta speciālists" un “Uzturs” studenti un absolventi aicinās piedalīties sportiski radošās aktivitātēs un izturības treniņos, kā arī izmērīt kaulu, muskuļu, tauku masu, noteikt vielmaiņas vecumu, bet jaunajām māmiņām un tētiem ar mazuļiem būs iespēja piedalīties “MomyFit” nodarbībā.

Krustojumā pie restorāna “Elizabete” norisināsies bērnu radošās spēles un darbnīcas, varēs vērot arī milzu ziepju burbuļu veidošanas priekšnesumus.

“Mežaparka” Lielās estrādes telpās gidu pavadībā būs iespējams apmeklēt izglītojošu Latvijas mežsaimniecības un kokrūpniecības nozares izstādi “Iepazīsties – koks!”, apskatot to no koku stādīšanas līdz pat koksnes rūpnieciskajai pārstrādei – “no sēklas līdz dēlim”. Turpat netālu, Lielās estrādes nožogotajā teritorijā, interesenti varēs apmeklēt “Mežaparka” bišu dravu “Baltu Drava” un iepazīties ar biškopja darbu.

“Mežaparka” nomnieki un kafejnīcas šajā dienā lutinās apmeklētājus ar īpašiem piedāvājumiem un ēdieniem. Kafejnīcā “Pie Lilijas” Ķīšezera krastā notiks čebureku degustācija. Kafejnīca “Summertime” blakus “Mežaparka” galvenajai ieejai piedāvās apmeklētājiem nogaršot beļģu vafeles. Pērkot divus saldējumus vasaras kafejnīcā Bērnu rotaļu pilsētiņā, trešo saldējumu apmeklētāji saņems par brīvu. Restorāna “Daba Mamma” apmeklētāji, sākot no pulksten 15.00, varēs baudīt dzīvās mūzikas priekšnesumus. “Belwoods” enerģijas bāriņš “Mežaparka” galvenās alejas sākumā par īpašu cenu piedāvās speciāli šim pasākumam izdomātu smūtiju “Zaļais Mežaparks”.

Parka teritorijā darbosies minigolfa laukums un zemnieku labumu tirdziņš. Visu dienu pasākuma apmeklētājus priecēs un par svētku gaisotni rūpēsies leijerkastnieku duets, kuru varēs satikt parka galvenajās alejās.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama www.rigasmezi.lv.

 

Reklāmraksts: SIA "Rīgas Meži" / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 127
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Pievienot komentāru