Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Atbildot uz jautājumu, kāpēc viņš nolēma pievienoties Kaimiņa partijai, Neo sacīja, ka viņa "personiskā pieredze un vēl jo vairāk pēdējo gadu varnešu iniciētie un neceļos vedošie procesi valstī liek domāt un izvēlēties".

Neo būs viens no Kaimiņa partijas dibinātājiem 85

Politika
2016. gada 28. aprīlī 16:47 2016. gada 28. aprīlī 16:47
Latvijas Universitātes pētnieks Ilmārs Poikāns jeb Neo būs viens no Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa partijas dibinātājiem, apstiprināja pats Poikāns.

Viņš norādīja, ka plāno iesaistīties partijā KPV, kuru iecerēts dibināt 3.maijā, kā arī būs viens no partijas dibinātājiem.

Taujāts, vai plāno iesaistīties aktīvajā politikā un kandidēt vēlēšanās, Poikāns sacīja, ka iestāšanos partijā vai kandidēšanu vēlēšanās uzskata nevis par pašmērķi, bet gan līdzekli, lai, aktīvi rīkojoties, sasniegtu mērķus. Tomēr Poikāns ir gatavs kandidēt vēlēšanās, bet piebilst, ka ir daudz darāmā arī bez tā.

Savukārt, atbildot uz jautājumu, kāpēc viņš nolēma pievienoties Kaimiņa partijai, pētnieks sacīja, ka viņa "personiskā pieredze un vēl jo vairāk pēdējo gadu varnešu iniciētie un neceļos vedošie procesi valstī liek domāt un izvēlēties". Poikāns norāda, ka neredz iespēju paveikt kaut ko reālu, iestājoties kādā no jau esošajām partijām, tomēr, iepazīstoties ar plānotās partijas kopienas cilvēkiem, vērtībām un mērķiem, pētnieks secinājis, ka viņam ar šiem cilvēkiem ir daudz kopīga.

Jau ziņots, ka pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Kaimiņš oficiāli pieteicis partijas dibināšanas dienu. 3.maijā Lielajā ģildē notiks biedrības "Kam pieder valsts" rīkotā politiskās partijas dibināšana. Paredzēts arī apstiprināt partijas darbību reglamentējošos dokumentus un ievēlēt partijas pārvaldes institūcijas.

LETA / Foto: Edijs Pālens, Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 7
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Skatīt visus komentārus