Kinokritiķi nopeļ Džūlijas Robertsas jauno filmu.

"Briesmīgs scenārijs, šausmīgs tēlojums," jaunāko filmu ar Robertsu un Anistoni sauc par draņķi 2

Ziņas
2016. gada 29. aprīlī 21:57
Kinokritiķi nopēluši amerikāņu režisora Gerija Maršala jaunāko filmu ar aktrisi Džūliju Robertsu galvenajā lomā, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

Robertsa un Maršals kopā strādāja 1990.gada filmā "Pretty Woman" ("Jaukā sieviete") un 1999.gada komēdijā "Runaway Bride" ("Bēgošā līgava").

Jaunā kinolente "Mother’s Day" ("Mātes diena") ir trešā daļa Maršala filmu sērijā, kas veltīta svētkiem. Iepriekšējās filmas "Valentine’s Day" ("Valentīna diena") un "New Year’s Eve" ("Ziemassvētku vakars") neiekaroja kinokritiķu simpātijas, taču jauniznākusī filma saņēmusi pavisam noniecinošas atsauksmes. Vietnē "Rotten Tomatoes", kurā apkopotas kritiķu recenzijas, kinolentei ir nieka 13% vērtējums. Taču atzīme varētu sarukt vēl vairāk, jo pašlaik publicētas tikai pašas pirmās kinokritiķu atsauksmes. Kino žurnāla "The Hollywood Reporter" žurnālists Džons Frošs nodēvējis "Mother’s Day" par "filmu, ko pat māte nemīlētu". "Filmā vislielāko vilšanos sagādā tas, cik maz tajā ir dzīvības, cik grūti ir identificēties ar varoņiem, par spīti tam, cik viegli saprotamam vajadzētu būt sižetam," viņš piebilda.

Vietne "Indiewire" raksta, ka filma esot "nedzīvs, neglīts un nedaudz ļauns mēģinājums patikt visiem". "Tā ir nevis filma, bet drīzāk "Walmart" veikala adaptācija kino formātā," uzsver kritiķis Deivids Erličs.

Jaunās filmas treileris:

Kinolentē spēlē arī aktieri Dženifera Anistone, Džeisons Sudeikiss un Asifs Mandvi.

"Briesmīgs scenārijs, šausmīgs aktieru tēlojums, pavirša montāža un milzīgs vecmodīgums, kaut filma sevi uzskata par progresīvu," uzskaita žurnāla "Variety" žurnālists Endrū Bārkers.

Tikmēr britu laikraksta "The Guardian" kritiķis Džordans Hofmans nodēvējis filmu par "lubu kino meistardarbu".

""Mother's Day" ir lubene, taču veselīga lubene, kādas vairs neuzņem. Mūsu mātes pelnījušas ko daudz labāku, bet vismaz šī oda "Hallmark" apsveikuma kartītēm tik drīz neaizmirsīsies," viņš norāda.


LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  8